bugün

Oluruna bırakmakta fayda var. Doğru zamanda doğru yerde karşımıza çıkar diyip geçelim.
Bazen belasını aramaktır.
artık bıraktığım eylemdir.
28 yaşındayım artık sıkıldım be sözlük. belkide yıllarca boşa kürek çektim , yok yani tipim fena değil evim arabam var , aileden zenginim falan ama kızlar benden nefret eder yoksa erkekleremi yazılsam sözlük en azından bakir ölmem.

(bkz: erkek adamın erkek sevgilisi olur)*
arayan bulur.
Belli bir kapasiten varsa bulmak baya basit.
insani bir davranıştır. sevilmek, tutku, aşk yaşamak her insanın ihtiyacıdır. normal olmayan sevecek ve sevilecek birini aramamaktır.
(bkz: Aramaya inanmak)
aranmaktır o.
Sözlükte ilan verilebilir aslında. Zall a da makul bir ücret verilebilir. Ne dersin zall zengin olabiliriz bak?
Ayıptır.
normal bir tercihtir. her insan sevmek, sevilmek, sevişmek ister. ayıp değildir bunu yapmak.
Az önce babaannemden ögrendigimdir.
Babaannem odada pencereyi acmıs dışarıyı izliyor ve ben odaya girdim.
-babaane ne yapıyorsun pencerede?
+sevgilimle konusuyorum..sevgili buldum kendime.
-benden daha hızlısın bi tanede bana bul asdffshshd.
+ahahahhsjs. Ney?!
Vay babaanem..
yanlıştır.

ben de öyle yapardım bir zamanlar. bazen arkadaşlar biriyle tanıştırır, bazen de bilerek servisi kaçırıp "belki otobüste, yolda vb bi yerde karşılaşma" umudu ile kendi imkanlarım ile giderdim işe. Lakin öyle olmuyor. görünmez yazıyla yazılmış bekliyor bi yerlerde. zamanı gelince çıkacak, çıkmalı.
görsel
beklemekle gelmiyor, bi el atın be.
Abi bunun motor yanmış gitmez bu.
Bir eylem.
Doğal bir ihtiyaç ise de evlenerek hem kendini hem parasını korumalıdır.
kim kaybetmiş ki sen bulacaksın diye klişe bir lafın arkasına sığınmak olsa da, aramaya devam etmekten vaz geçmek doğru olmaz.
Sevgiyi aramaktir.
doğru yerde doğru zamanda karşınıza çıkmıyor. siz onu tırnaklarınızla buluyorsunuz. en azından ben öyle yapmıştım. sonra deli çıktı ama her neyse.

kader kısmetle oyalanmayın. evet kısmet diye bir şey var ama sizin bildiğiniz kısmet değil. kısmet demek, bir insan dışarı çıktığında, gezdiğinde, çabaladığında karşısına çıkacak kişilerdir.

kimse tüm gün evde yatarak sevgili bulamaz, kısmet kovalayamaz.
(bkz: ara ara belki de bulursun)
(bkz: gündüz gece yalvar yakar olursun)
(bkz: sen de sıra ne dedim ki sana)
(bkz: geçmişler olsun geçmişler olsun)
tipim müsait değil, teşebbüs bile etmem.
33 yaşıma kadar hiç aramamıştım çünkü hep olmuştu, 33 ten sonra ne oldu bilmiyorum ama bulamıyorum. para var, tip fena değil, ne istiyorsunuz ulan dede mi olduk.
Krdsm nargile storisi koyyorsun iş bidior. Tık tık tık düşüorlar.
görsel
genelde inadına aramadığım ve ihtiyaç hissetmediğim zamanlarda bulduğumdan, bu konuda aramaya inanmıyorum.