bugün

Modern cemre.
yıllar önce 1000 dakikalık şarkı yapıp, onu 4'dakikaya bölüp bölüp, yeni şarkı gibi lanse eden, ünlü olan şarkıcıdır.
bütün şarkılarının aynı olmasının başka açıklaması yok.
metrelik kebap gibi yani, 5'er cm kesip servis edilir ya.

edit: cümle düşüklüğü düzeltmesidir.
ahmet kaya isimli protest müzik yapımcısına çatal fırlatmış olan müzisyen serdar ortaç hakkında erol köse, serdar ortaç ın gay olduğuna dair iddalarda bulunmuştur.
görsel

görsel
ms hastası imiş.

bunu söylemek istemiyorum ama etme bulma dünyası.
Hastalanmış hayatı kaymış şarkıcıdır. işte allahın sopası yok diyor insan arabalara mankenleri karıları kızlar doldur ajanslardan o bar senin bu bar benim gez zinanın dibine vur allah öyle bir çarparki düzün tersine döner ne olduğunu anlamassın hayat böyle işte.
barlarda kızlarla eğlenmeyi,ajanstan kız ayarlamayı, eğlenmeyi dibine vurmak sanan ve tüm bunların zina olduğunu düşünen et beyinlilerin, hastalığına sevindikleri şarkıcı.

hamiş 1: çok geçmiş olsun diyelim burdan serdar ortaç a.

hamiş 2: et beyinlilere geçmiş olsun demeyeceğim, çünkü onun çaresi yok. öyle ölecekler onlar.
O zıp zıp zıplayan, Micky Mouse gibi hareketli adamın yürürken zorlandığını duymak insanın içini acıtır. Keşke evlenmeden gideydi doktora, elin kızını üzmeyeydi dediğim hızlı yaşamış erken yorulmuş şarkıcı.
Ms hastası olduğunun açıklanmasından sonra sosyal medyada hakkında yazılan kötü yorumlar kanımı dondurdu. Ne yapmış bu adam bu kadar azap çekmeyi hak edecek? Vakti zamanında bir çatal kaşık fırlatması mı? Sanki duyan da kurşun sıktı zanneder! Umarım iyileşir.
Çatal değil keşke masayı kaldırıp atsaydı, az bile yapmıştır zamanında.
Sırf bunu yaptığı için bak şimdi layığını buldu diyenler hasetlerinden ne diyeceklerini şaşırmışlar. iyileşecek ve bizleri kendinden mahrum bırakmayacaktır allah'ın izniyle.
Serdar'daki göt hangimizde var lan.
geçmiş olsundur.

demek ki bu sarkilarin, bu anlamsiz cümlelerin bir aciklamasi varmış.
Çatal attı da bu yüzden oldu diyen ergenler. Hayatta henüz canları yanmamış birer gerizekalıdır. dinlemem etmem bu adamı ama manyak mıyım? Neden hastalığına sevineyim? 5 yaşındaki çocuk kime kötülük yapmışta lösemi olmuş? Kaldı ki kötüye bir şey olmaz bu dünyada genellikle.

Hastalık zor bir hastalık. Belirti olarak benim semptomlarımla aynı. Gözlerde Papil ödem ve bu yüzden rahatsızlık geçirmiş seneler önce .şu an bende olan ödem.bulanık görüyorum. Tüm testler, mrlar rahat görünüyor ve ellerimde uyuşma var. Korkuyorum. 1 ayı geçti beş hastane gezdim. Şu güne dek hastalığıma tanı koyulamadı.doktor benden de omurilik sıvısı isteyecek diye korkuyorum . O bile çok can yakıcı görünüyor. Ki ben kimseye kötülük yapmadım haddimden fazla üzüldüm daha çok bu hayatta.
Dandik bir şarkıçıdan kurtuluyoruz umuyorum.
Adamın şarkılarını duyduğunuzda nasıl bir beddua ettiniz diye düşündüren sanatçıdır, geçmiş olsundur.
zamanın da gaza ahmet kaya ya yaptıklarının acısı bugünlerde çıkan sarkıcı. allahın sopası yok ama kimsenin ah-ı kimsede kalmıyor, bak o günlerin baş aktörlerinden adnan şenses de rahat yatağında son nefesini veremedi.
Kendisini allah'ın çarptığına dair iddialar var. iddia sahiplerinden, Allah'ın neye istinaden şunu değil de bunu çarpmayı tercih ettiğine dair, bu iddiadakine benzer kesinlikte açıklamalar bekliyoruz.
kendi şarkılarını dinlerken amansız bir hastalığa yakalanan şarkıcı.

yalnız ms hastalığını belki bilen bilir, eğer çok acayip bir durum oluşmazsa genelde keyfin yerindeyse hayatına devam edersin. milyon tane insan ne hastalıklarla boğuşurken bana ne serdar ortaç'tan.
sizin delikanlı bildiğiniz adamların ne ibnelikleri var bi bilseniz... serdar ortaç en azından kendisini gizlemeyerek yaptı ne yaptıysa günahı da kendi boynuna ama yapılan yorumlara bakıyorum da adam sanki terörist başı olmuş haberimiz yok.

sevmem etmem şarkılarını dinlemem ama geçmiş olsun.

ne hale geldik ya bildiğin terörist değerli oldu memlekette.
umurda olmayan kişilik.
üzen şarkıcıdır. şarkılarının tırt olması onu değersiz biri kılmaz, inşallah iyileşir. ölsün falan deniyor ona şaşarım, lan piyasada ki tek tırt müzisyen sanki herif.
geçmiş olsun.
Tanrı şifalar versin.
Hastalığı çok abartılan şarkıcı. Allah acil şifalar versin.
sözlükçülerin yaza yaza hasta ettikleri adam. ahını almazlar inşallah.
Severiz sevmeyiz ama hasta adam, o eski sağlıklı, deli dolu hali zaten uzun zamandır yoktu. Duyunca hiç şaşırmadım, yüzü hep canı sıkkın gibi duruyordu.
Tek anlamadığım ve kimsenin üstünde durmadığı bir şey var; bu adam daha bir haftalık evliyken mi öğrendi bu kötü hastalığı? Ya da önceden biliyorsa niye evlendi. Şimdi 20 yaşında gencecik kıza yazık.
http://www.sabah.com.tr/w...attiysam-ellerim-kirilsin