bugün

entry'ler (56)

artan kremin yandaki kişiye sürülmesi

Ziyan, israf olması istenmediğindendir, "kız gel bu bana fazla geldi sana süreyim" şeklinde yapılır.

istanbul a benziyorsun

Sende her türlü yol var deme şeklidir.

kız ve erkek arkadaş olur mu

Bu tür arkadaşlıkların genelinin sonu aşk oluyor, bu biraz spoilera kaçtı gibi.

ulan istanbul

Sempatik bulduğum dizidir, uzun süre devam edicek gibi duruyor. Yaren ve Çakal Karlos rolleri çok güzel oturmuş, olmuş bu dizi olmuş.

sarı saçlı mavi gözlü türk

Toplumda çok nadirdir dikkat çekmeside bu yüzdendir. Rusya'da esmerler kıymetli midir diye de düşündürür.

8 mile

izlemelere doyamadığım kesinlikle önerdiğim filmdir. Filmi izleyip de hala eminemi itici bulmak mümkün değil gibidir.

facebook

Birkaç yıldır üye olduğum fakat artık girmeyi unuttuğum sosyal ağdır.

komik olsa gulerdim

sözlükten 3 ay kafa izni almış yazar kişisi. Tamamen ortalıktan kayboldu. Gitmeyeydi iyiydi.

coca cola

Ramazanda oruç boyunca hayal ettiğimdir, şimdi buzlu buzlu olsa ne güzel içerdikdir.

olmasa da olur denilen şeyler

Reklamlar olmasaydı olurdu, çok da güzel olurdu. Bazen dizide ya da filmde en son ne olduğunu unutturan derecede.

çanakkalede iftar yapmak

Üzücü bir durumdur çünkü ezan en son burada okunmaktadır, yemeklerle daha uzun süre bakışmanıza nedendir. Ama olsundur.

semih varol

Twitterda gördüğüm öss öğrencisinden sonra en gereksiz insandır yada ikisi kapışabilir bilemeyeceğim. Hiç şu tag işlerine girmeden önce muhabbetim olmuştur, malesef semtim çocuğudur.

aynen

En sevdiğim ve aynı zamanda en çok kullandığım kelimedir, nickimdir, benim için çoğu zaman kurtarıcı olmuştur.

ramazan pidesi arasına çokokrem

Pide arasına çokokrem sürmektense tereyağı sürüp tuz dökmek her türlü daha tercihim, ayrıca önerimdir. Denenmelidir.

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

Günlük hayatta cümle kurmaya üşendiğim zaman en çok kullandığım sözdür aynen he.

sıfır

Cümle içinde en çok kullanılmış hali;
Sıfıra sıfır elde var sıfırdır.

ramazanda dışardan yemek söylerken tedirgin olmak

Acaba geç kalır mı ne kadar beklerim yoğunluk olur mu siparişler karışır mı gibi birçok soru kafasına takılır insanın, bir başka dil de açlık başa vurur.

fakirlik belirtileri

Burgerking'te küçük boy king chicken yemektir.

yaran facebook iletileri

8 yaşındaki kuzenimin "Nbr beyler iyi olan beğene tık" iletisidir.

serdar ortaç

Adamın şarkılarını duyduğunuzda nasıl bir beddua ettiniz diye düşündüren sanatçıdır, geçmiş olsundur.