bugün

entry'ler (228)

ben bu yazıyı babanneme yazdım

çok özledim...

jehan barbur

sesine aşık olunası kadın.

yazarların şu anki kafalarının tek cümlelik tarifi

boşluk.

kelebeğin rüyası

sanki şiirler önceden varmış da senaryo şiirlere uydurulup yazılmış bir film. hani sanki yılmaz erdoğan yazmış, belçim okumuş, "aşkım noluuur bu filmde beni de oynaaat" demiş, yılmaz abi de kıramamış.
abartıldığı kadar yok.

diş taşı temizliği

sanıldığından daha önemli bir tedavidir. dişlerinizi kaybetmenize kadar giden o yolu baştan engellemek gerekir. tamam kabul biraz acılı biraz kanlı ama altı ayda bir yapılması zorunlu olan temizliktir.

sevgili tarafından terkedildikten sonraki an

tüm sorumlulukların sıkıntının stresin 'pııf' diye uçtuğu andır. kaç aydır niye boşa kürek çekiyorum lan diye sorgulatan andır.

sevgililer gününün en kısa ayda olması

kapitalizmin bir oyunudur. para biriktirmek için ve harcamak için az zamanınız vardır.

ankara dan nefret etme nedenleri

çok sevdiğiniz birilerini elinizden alması başlıca nedendir.

ben bu yazıyı göbeğime yazdım

gittiğinde kına yakmak yerine piercing yaptırıcam oraya.

az kişinin bildiği muhteşem şarkılar

the dresden dolls - missed me

acun ılıcalı nın maaşı

allah ın bir lutfü imiş. öyle demiş kendisi.

ankara

buradan sıkıldığımda kendimi aştide evime giderken hayal ediyorum. hayal ediyorum sadece. bu bile rahatlatıyor.

18 yaşında 2 evi 1 arabası olan genç

küçükken etrafındaki arkadaşları pahalı oyuncaklarıyla oynamak için arkadaşlık yapar, büyür 18 yaşına gelir oyuncakların türü değişir ama bu durum değişmez.

sen ne anlarsın yaşın kaç ki muhabbeti

yaşım ve görünümümün ters orantılı olması sebeiyle maruz kaldığım bir muhabbettir bu. her dile getirilişinde cümle başındaki sinir katsayısı katlanarak artıyor.

lipton ice tea

her mevsimde gideri vardır ama yazın bi başka.
bugün markete gittim, sırf lipton ice tea şeftali alabilmek için sözlük. rafa baktım yok, dolaba baktım yok. orada yıkıldım, hayattan soğudum, tüm aldıklarımı bırakıp çıkıp odama geldim. daha kötüsü kampüste tek market var. yani bugün onsuz geçiyor..

hilal cebeci

keşke hakkında bu kadar entry girilince öldü sansaydım ve gerçek olsaydı.

amy winehouse için ne dediler

"badem gözlüydü."
-takitoka

artık aşka inanmıyorum erkeği

zamanında canını çok yakan bir kadın geçmiştir hayatından.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

can bonomo - bana bir saz verin

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

gösterişten uzak olduğundandır. merak ediyorum bunu eleştiren insanlar cebinde kuran ı kerim taşımasını nasıl açıklıyor.