bugün

şansa bala ukte doldurduğum başlık. ayrıca herkesin bildiği bir şarkı. gelecegin bi yuzyil sonrasi da "oha be hocam bunun başlığı da açılmaz mı" demiş.

sözleri;

sientelo
mi cuerpo junto al tuyo, eso sientelo
no me hables, no me digas nada, sientelo
no hablo y no digo nada, sientelo

un beso de boca a boca persive mi aroma
en algo que provoca que te vuelva ya loca
cuando estamos a solas los dos en la cama
y me cuentas tu mañana que eres la que me amas

no hablo y no digo nada, sientelo
***** mis manos toco yo tu cuerpo
***** las tuyas sobre el mio
siente el orgasmo que ya yo he prometido
a tu lado mi luz como la primera vez
ya vez como es
aqui me encuentro otra vez
y no quiero que me mires
mucho menos respires
solo yo te pido, sientelo
no me hables, no me digas nada, eso sientelo

şarkının gerçek adı da sientelo olup klibi de;

http://www.youtube.com/watch?v=TtL3TOGsaN0 budur. yemin ediyorum bu şarkıyı bilmeyen yoktur ya. alalaoalaoalaaoo sentello diyip geçiyo adam, belki de küfür ediyodur.
ızmirde hala duyabilmekteyiz bu sefil şarkıyi doğan görünmlü şahinlerde.
ilk apaçi müziklerinden biridir.
speedi ve lumidee ikilisinin söylediği şahane bir şarkıdır. 2000inci yılların en iyi hit şarkılarındandır.
bi kişi de çıkıp demiyor ki aga bu nece?
beni fena triplere gark eden şarkıdır. tarihteki ilk apaçi şarkılarından. bizde genç iken apaçiydik.
herkesin kendinden bir şeyler katarak, dili döndüğünce söylemeye çalıştığı şarkı. bir zamanlar tabi ki. şimdi ise kırk yılda bir akıllara gelir şuan benim başıma geldiği gibi.
papi chulo'yu hatırlatandır.
bir zamanların en ünlü şarkılarındandır. kadınlar arasında oyun havası olarak kullanıldığı da rivayet edilir.
bir zamanlar türk gençlerini kasıp kavuran şarkıdır; hemen hemen herkesin ağzına dolanmıştır.
Bir zamanlar shaggy nin hey Sexy Lady şarkısı, çori çori ve birkaç şarkıyla beraber kasete çekilen şarkıdır.
2003'te her yerde çalan ispanyolca şarkıdır, apaçi şarkısı sayılsa da kendini dinletme özelliği vardır. Yıllardır bu şarkının adını hatırlamaya çalışıyordum sözlük, tesadüf eseri radyoda duydum çok mutluyum, birkaç gün dinlerim artık..
vay amk gençliğime geri döndüm şu an yalnız o zaman müzik zevkim tam bir bokmuş bu ney lan.
üniversitelilerin bile kısmen hatırlayacağı şarkıdır. ulan efsaneler efsanesidir. speedy diye bi piç söylerdi. 2000 lerin başına damga vurmuştur. 1 değil 3 yazın hit şarkısıydı.
ünlü türk müzik dehası (bkz: davut güloğlu)'nun katula katula adlı eseriyle aşırı bir benzerlik gösteren eski şarkı.
winapmta en cok calinan sarkidir. speedy gardasimiz söyler
(bkz: servis müziği)
"Mik veripo hunto layk to joiizono sentello,
No vana vigo vigo naa baa sentello."

Şeklinde başlayan şarkıdır.
Çomolokko nun ekurisi üni hayatımıza damga vurup imza attılar resmen.
Müthiş şarkı. 14-15 yaşlarında takla atarak dans ederdim.

Uzun zamandan sonra dinleyince eskiler aklıma geldi.

Nerde comolokkolar,dale don daleler bunlarla büyüdük amiskey.
Herhalde 2002-2003 senelerinde bizim ülkenin milli marşıydı. istanbulda Taksimden Bağcılara kadar hiçbir sosyal statü farkı gözetmeksizin yayılmıştı. Bütün öğrenci okul servislerinde çalardı. Ataköyden bindiğim öğrenci servisinde evime gidene kadar serviste bir tek bu çalıyordu amk. Sözleri tamamen sallardık, herkes farklı bir şey uydururdu. Zaten ortak uzlaşı sağlanmış tek kelimesi senteloydu. Mesela ben şöyle derdim: imparato hunto vanto li sosin telo nomani nomani nomanaa sentelo. Hum beo kapo kaposi vel bakalona.. silo kama .. Uzun lafın kısası bu şarkı bizim neslin milli bestesedir, bir dinlemeyle 2002 ye falan gidersiniz. Eminim hangi ülkenin şarkısıysa orada bu kadar dinlenmemiştir amk. Bu şarkı adeta millileşmiştir, artık bizimdir.Mesela Sentelo kelimesini duyunca aklıma binbir türlü anı gelir.
sayesinde sonyericcson k750'i model telefonuma bir sürü alıcı bulduğum müzik.

Söz konusu telefonda megabass diye bir ekolayzer ayarı vardı. Bu müzikle biraraya gelince de insanlar müzikle mest oluyordu.
Gülben ergen sarkilarindan bile daha iğrenç bir şarkı. mıymıymıy amk. ac ağzını da konuş lan!
Sound'uyla bir dönem şarkılarına alt yapı hizmeti vermiş olan efsane şarkı.
Herkesin söylediği ama kimsenin sözlerini bilmediği şarkı . ezgisi geldi aklınıza di mi şu an?
Hadi youtube'tan açıp dinleyelim de nostalji yapalım. *