bugün

Böyle bir şarkı vardı değil mi. Hah hah.. nostalji oldu valla. Hatırlattılar. Yüzüm güldü;)
Bu şarkı nece hala bilmiyorum.
migverpo duju kovay dudizo senteeelo
no miyable nomerika da dayyy senteeelo
migverpo duju kovay dudizo senteeelo
no varo digo digo na dayyy senteeelo

diye okuduğum ve hala daha dinlediğim şarkı.

ispanyolcasını öğrenip söyleyeceğim. artık yalan yanlış şeyler söyleyip de rezil etmeyelim güzelim şarkıyı dimi? saygılar.
kafama jole sürdüğüm günler dinliyor idim.
20'li yaşlarımızda ne dinlerdik bunu be. ah ulan zaman acımasızsın.
Bir zamanlarin en sevilen mjzigiydi telefonumda hala yer almaktadir.
illuminati davasının ırzına geçmiş şarkı. Bu şarkıyı dinleyen nesil hakikaten efsanedir.
Herkesin söylediği ama kimsenin sözlerini bilmediği şarkı . ezgisi geldi aklınıza di mi şu an?
Hadi youtube'tan açıp dinleyelim de nostalji yapalım. *
Sound'uyla bir dönem şarkılarına alt yapı hizmeti vermiş olan efsane şarkı.
Gülben ergen sarkilarindan bile daha iğrenç bir şarkı. mıymıymıy amk. ac ağzını da konuş lan!
sayesinde sonyericcson k750'i model telefonuma bir sürü alıcı bulduğum müzik.

Söz konusu telefonda megabass diye bir ekolayzer ayarı vardı. Bu müzikle biraraya gelince de insanlar müzikle mest oluyordu.
Herhalde 2002-2003 senelerinde bizim ülkenin milli marşıydı. istanbulda Taksimden Bağcılara kadar hiçbir sosyal statü farkı gözetmeksizin yayılmıştı. Bütün öğrenci okul servislerinde çalardı. Ataköyden bindiğim öğrenci servisinde evime gidene kadar serviste bir tek bu çalıyordu amk. Sözleri tamamen sallardık, herkes farklı bir şey uydururdu. Zaten ortak uzlaşı sağlanmış tek kelimesi senteloydu. Mesela ben şöyle derdim: imparato hunto vanto li sosin telo nomani nomani nomanaa sentelo. Hum beo kapo kaposi vel bakalona.. silo kama .. Uzun lafın kısası bu şarkı bizim neslin milli bestesedir, bir dinlemeyle 2002 ye falan gidersiniz. Eminim hangi ülkenin şarkısıysa orada bu kadar dinlenmemiştir amk. Bu şarkı adeta millileşmiştir, artık bizimdir.Mesela Sentelo kelimesini duyunca aklıma binbir türlü anı gelir.
Müthiş şarkı. 14-15 yaşlarında takla atarak dans ederdim.

Uzun zamandan sonra dinleyince eskiler aklıma geldi.

Nerde comolokkolar,dale don daleler bunlarla büyüdük amiskey.
Çomolokko nun ekurisi üni hayatımıza damga vurup imza attılar resmen.
"Mik veripo hunto layk to joiizono sentello,
No vana vigo vigo naa baa sentello."

Şeklinde başlayan şarkıdır.
(bkz: servis müziği)
winapmta en cok calinan sarkidir. speedy gardasimiz söyler
ünlü türk müzik dehası (bkz: davut güloğlu)'nun katula katula adlı eseriyle aşırı bir benzerlik gösteren eski şarkı.
üniversitelilerin bile kısmen hatırlayacağı şarkıdır. ulan efsaneler efsanesidir. speedy diye bi piç söylerdi. 2000 lerin başına damga vurmuştur. 1 değil 3 yazın hit şarkısıydı.
vay amk gençliğime geri döndüm şu an yalnız o zaman müzik zevkim tam bir bokmuş bu ney lan.
2003'te her yerde çalan ispanyolca şarkıdır, apaçi şarkısı sayılsa da kendini dinletme özelliği vardır. Yıllardır bu şarkının adını hatırlamaya çalışıyordum sözlük, tesadüf eseri radyoda duydum çok mutluyum, birkaç gün dinlerim artık..
Bir zamanlar shaggy nin hey Sexy Lady şarkısı, çori çori ve birkaç şarkıyla beraber kasete çekilen şarkıdır.
bir zamanlar türk gençlerini kasıp kavuran şarkıdır; hemen hemen herkesin ağzına dolanmıştır.
bir zamanların en ünlü şarkılarındandır. kadınlar arasında oyun havası olarak kullanıldığı da rivayet edilir.
papi chulo'yu hatırlatandır.