bugün

dünyadaki en iyi kulaklık markalarından birisi. tabi cahillerimiz çok, kliplerden bakarak sennheiser ile monster'ı karşılaştırıyorlar. yanyana dahi koyulamaz derim ben. hele bir kulaklığı var ki bu sennheiser'ın, akıllara zarar üstadım.

--spoiler--
indirimde hemde.
--spoiler--

http://www.amazon.com/Sen...eywords=sennheiser+hd+598
Mx 170 model kulaklığını aldım 30 liraya. Gerçekten çok kaliteli bir kulaklık. Bozulursa bir üst modeli mx 271 i almak istiyorum.
kulak içi modelleri fiyatına göre kalitelidir, alınasıdır. cx 200 modelini bir kaç yıldır kullanmaktayım. performansının yanında dolar ve eurodan çok kazandırması başka bir artısıdır; 56 tl'ye aldığım kulaklık 100 tl civarı şu an.
mal varlıgım harley davidson bot ve sennheiser kulaklıktı o yıl. ve ben botumla kulaklıgımın uzerine yanlışlıkla basarak tekini kırmıştım. aradan 2 yıl geçti. botlarım işlevine devam ederken sennheiser kulaklıgım çekmecenin gereksiz esyalar kısmında yüzüyor. bir kaç ay önce tekrar takıp dinlemeye kalkışmıştım, sesi sonuna kadar açtığımda tek kulaklıktan gelen ses müzik setinin son sesinden gelen ses gibi bir şeydi. acaba hoparlör olarak kullansam mı diye düşündüğüm kulaklıktır, özlediğim yarimdir, kalbimdeki hançer yarasıdır, kardelendir.
px200 ii modeli ile px200'ün ne kadar kaliteli olduğunu bir kere daha kanıtlamışlardır. ayrıca px 200'ün yanında canavar gibi kabını veriyorsun da, ikinci versiyonunda verdiğin o bez torbası nedir yahu? şirket küçülmeye mi gidiyor ne oldu?
4 aydır MX 270 modelini kullandığım kulaklığın markasıdır. Bas ve tiz konusunda çok iyi bir kulaklıktır. bass'a daha çok önem veriyorsanız MX 375 modeline yönelmenizi öneririm.
eşimin 3 sene önce 525 tl'ye alınmış bir modeline ara sıra takılıyorum hakikaten çok süpersonik bir kulaklık. kulakiçine tam oturması ve ses netliği ile kalitesi paha biçilmezdir.
ha bu şekilde müzik dinlemek bence çok sağlıklı bir yöntem değil ancak meraklısı için şiddetle tavsiye ederim.
dünyanın en kaliteli ve en dayanıklı dolayısıyla da en iyi kulaklık markası. kulak içi kulaklıklarını kulağınıza taktığınızda sesi o kadar absorbe ediyor ki dış dünyayla bağlantınız kesiliyor, ıslansa dahi bozulmayan kulaklıklar üreten alman teknolojisi sennheiser'in ürünleri pahalı da olsa ürünün hakkını veriyor.
http://www.vatanbilgisaya...akici-kulaklik-siyah.html
tam bir alman mucizesi, muhteşem bir audio teknolojisine sahip. fotoğraf makinesinde hasselblad ne ise kulaklık ve ses sistemlerinde sennheiser o'dur.
Kulakların pasını silen kulaklık.
bu zamana kadar 5 kulaklık aldım 2 si bu markadan ve son ikisi olma özelliğindedir. son aldigim kulaklığı 3 bi oncekini 4 Yıl kullandım kalite baska babacım. haa oncekiler mi Philips ve apple kulaklıklarıydı bu kadar boktan kulaklık görmedim iyiki Sennheiser almışım.
ses konusunda aşmış marka. eskiden hep sony veya philips kulaklık kullanırdım. kullandığım kulaklıkların fiyatları genelde 35-50 tl arasında olur. bu fiyata alınan sony/philips kulaklıklar ile sennheiser kulaklıklar arasında dağlar kadar fark var. üst sınıf kulaklıklarına değinmiyorum bile.

(bkz: sennheiser mx 270)
kulaklık piyasasının bmw si dir.
birkaç gün önce cx 5.00g modeline sahip olduğum müzik aksesuarları markası. belli ki ben şimdiye kadar metallica, megadeth, iron maiden vs yerine çok başka şeyler dinlemişim. tek endişem dayanıklılığının da fiyatıyla doğru orantılı olup olmadığı.
biraz önce yüksek bir fiyata aldığım kulaklık, ipod'uma taktım ve orgazm yaşıyorum. bu kadar net.
birkaç modelini kullandım, markanın hedeflediği bumudur bilmem ama benim kullandığım modellerde tizler berbat baslar başka markalarda hiç duymadığım kadar nefisti, kullandığım modellerin hepside kulak içiydi amiral gemilerinde durum nasıldır bilemem.
en ucuzu bile kaliteliyim diye bağıran nefis kulaklıkları üreten marka.
dünyanın en dandik kulaklık markası.

en fazla 2 ay kullanırsınız hemen bozulur.

5 kez tam 5 kez kullandım hepsi pert.

tiz de ayrıca boktan.
Çok sağlam kulakiçi kulaklıkları var ama yine de bir pionner değil.
trollük yapacak başka yer bulamadınız mı amk?

T: çok kaliteli bir kulaklık markası. Evet.
mx 270 modelini hâlâ kullandığım marka. iyi müzik dinlemek isteyen fakirler alabilir, 40-50 liraya düşmüş. bir daha kulaklık alırsam hiç şüphesiz sennheiser olur yine.

not: bu entry ciddi anlamda nickli yazara cevap olarak yazılmamıştır.
10 liraya satılanlarının bile diğer markalara göre iyi olduğunu savunabileceğim markadır.
kasım ayında bir sözlük yazarının tavsiyesiyle mx170 olan modelini aldığım ve bugüne kadar herhangi bir bozulma olmadan kullanabildiğim ve çok güzel ses veren kulaklık markasıdır. çok memnun kaldım; kulaklık almak isteyenlere tavsiye edebilirim.
2 seferdir bu markadan alıyorum kulaklıklarımı. ses kaliteleri cok güzel. lakin aldıgım 2 modelde sert plastiktendi ve 2 si de düsme nediyle tek hoparlörleri arzılandı. cızıltı filan geliyor. yine de tavsiye ederim.
Verdiğiniz paranın hakkını fazlasıyla veren kulaklık markası.HD 25-1 mkII tavsiye edilir. Düşük ohm değeri sayesinde her türlü mp3 çalar veya telefonda da kullanılabilir.
güncel Önemli Başlıklar