bugün

(bkz: semra turk)
(bkz: daldan dala)
(bkz: aşıgım da aşıgım)
oğlunun ölümüne birinci sebep kendisidir. ayrıca yüksek dozdan ölen oğlunu şehit ilan edip tabutuna bayrak sermiştir. korkunçlu kadın.
(bkz: noolmuş ölmüş mü)
3, 5 sene öncesinin meşhur kaynanasıdır. Ata ile sinem'i evlendirmedi oğlu altın vuruş ile intihar etti.
flash tv de evlilik programı sunarken gördüydüm. değişmiş bir alımlı bir alımlı oğlu erken gitti az daha bekleyeydi anası bulurdu ona oralardan. al sana reyting tapu gibi.
Nasıl bir insansa artık oğlu uyuşturucudan dolayı trajedik bir şekilde ölmüşken kadın bu olayın bir kaç sene sonrasında izdivaç programında sunuculuk yapmaya başlamıştı. Bi de oğlunu çok önemsiyordu güya sinemle evlendirmemek için kırk takla atmıştı..
bunun bir de kocası vardı.embesil oğulları, ata türk'ü doğurtan zampik bir amca. bir dönemin manken sıfatlı,fahişelerinden biriyle sevgili hayatı yaşıyordu. tabi semra'nım ve oğlu ucundan trajikomik şöhreti yakalayınca bunların ailevi durumları da deşilmeye üzerine gündüz programları yapılmaya başlanmış. hayat içinde hayatlar. işsiz güçsüz manasız kadınlar, kocası işte, çocuklar okuldayken neyle vakit eyleyecek. bu vatandaş da o zamanlar kuşum aydın denilen şahsiyetin yaptığı bir öğle kuşağı programına çıkmış. saçma bir mizansen,işte neden ayrılınmış,ata niye babasız büyümüş,bu amca semranım'a hala aşıkmış yuvayı yeniden birleştirmek istiyormuş. yani amcacığım ilk birleşmeden çıkan şey belli ikinciden de arnold schwarzenegger çıkmaz. çıksa bile çıkmaz. kuşum aydın telefon numaraları vermiş. semra hanım bağlanmak ve konuşmak isterse. gereksiz bir heyecan. sanki her an arayacakmış gibi bir gerilim müziği arkada çalmakta. tabi arayan yok. ne yapacak teyzem bu yaştan sonra,şöhreti yakalamış,tüm türkiye'yi hizaya getirmiş.teninin kokusunu özledim civanım gel de ye beni mi diyecek? artık programın sonlarına doğru kuşum aydın,aramiycek galiba anacım modlarına girip, semra'nımın sabık eşine eğer aramazsa ve sizinle tekrar bir araya gelmeyi kabul etmezse ne hissedersiniz diye bir soru sordu. müzik yükseldi kameralar amcaya yaklaştı.o zamanlar endonezya'da deprem olmuş yüz binlerce insan ölmüştü.herhalde ata türk'ün babası ve semra'nımın eski eşi vurguyu yükseltmek için en iyi meselin o olduğuna karar getirdi ve dudaklarını titreterek konuştu..

-valla aydıncığım bende ufak çaplı bir tusunaami olur heralde...
Aynı anam.
gece gece akla gelmiş kadın. beynimi sikmek istiyorum artık, format cd'si olan varsa pm.

daldan dala falan diyordu bu kadın. psikolocimizi bozmuştu.
ata türk'ün ömrünü yiyen kadın. yazık oldu çocuğa.
Fetöcüö olabilir. Basamakları hızlı tırmandıydı.
2005 yılında çok büyük bir acı yasamış kadın. Rabbim kimseye vermesin.
Tecavüz edilerek öldürülen oğluna şehit diyen dangalaktır.
tv de görene kadar öldüğünü sandığım kadın.
Seda sayanlı evleneceksen gel programında seyirci olarak bulunan kadın. Sesinden tanıdım vallahi.
türkiye'nin en ünlü kaynanası. klasik cazgır kaynana profilinin en çok bilinen örneği. şimdi seda sayan'ın kıytırık evlilik programında yorumculuk yapıyor diyorlar.
Saygısız kadının tekidir. Soyadı türk tür. Uyuşturucudan ölen oğlunun adı da ata dır.
Oğlu alkol komasından öldü.