bugün

Az evvle kurre inci semih e asik dedi. Evet bende farkettim. Sac rengini felan degistirdi. Zaten asik olmaya acik bir insan. Guclu de Ayni zamanda. Once baska birine asikti. O gitti. Bence suan semih den hoslanıyor. O fotografci kari da semihe yaziyordu galiba yasina basina bakmadan. Ondan kimse sevmiyordu.

Turkan nin da neden bireysel olmadigini anlamiyordum. Iyi oldu.

Her ne kadar bazen kursalarda güzel bir realite.
Adı geçen programı Ciddi ciddi oturup da izleyenlerin olduğunu bizlere gösteren oyuncudur.
9 kişi toplanıp semihi yazsa semihin yazdıgı adamı gönderir öyle bi sempatisi var kendini çok sevdirdi samimi entel tiplerin gıcık oldugu adam gibi adam.
o oğlan kılıklının hakkından bi yarışmacı geldi. yumruk manyagı yaptı. rezil oldu
sağlam torpili olan yarışmacı.
yoksa acun semihin orayı tek başına yönetmesine izin vermezdi.
çok değişik bir karakter. acayip seviyorum. çok rahat ve sinsi bir de.
-kiim?

Neyse.
1-volkan demirel
2-emre belezoğlu
3-ütopya semih
gordugum en ........... adamlardır.artık bu noktaları siz dusunun.
dünyanın en kral adamı. adamın dibi. kral . reyiz. yavşakları her daim tokatlıyor auahhaha.
(bkz: tombalacı)*
Mastürbasyon yaparken yakalandı şeklinde haberleri çıkan yarışmacı.
bu gavat'ın ütopyası da olsa olsa osbir olurdu zaten..
kesin akplidir. böyle zeki, böyle donanımlı ve böyle menfaatleri konusunda kesin bir adamın başka bir partiye ait olması imkansız. severek destekliyorum. semih başgan!!!111!1birbir
katıksız, sevimsiz, günlerce dövülesi eleman.
tevekkeli değil acun ütopyanın yayın saatini gündüzden gece 11-12'ye almıştı. demek ki kırmızı noktalı icraatler bekleniyormuş.
Baya baya osbir ceken yarismaci.
Çekici bir arkadaşımız, kızın dizlere yatmış, memeleri ağzına giriyor, karanlık, normal yani.
halkimizin sevdigi karakter ornegi bayiliriz boyle tiplere...
Kurretülayn'in bacagina yatarak osbir cekmistir. Bacaktan azacak ne vardi.
Tv8de yayınlanan ütopya adlı yarışmadaki yarışmacı Marmara üniversitesi tiyatro bölümü okumuş Bursa doğumlu 24 yaşında.
Kendini mafya babası sanıyor amk.

---spoiler---
Senin yaptığın gansterlik özenti
Benimkisi dolaşır kanımda
---spoiler---
Ütopyadaki en dedikoducu insan. Erkeğin orospusu.
dedikoducu felan değil. dedi koducunun bozguncunun tillahı tuncay. artı kaba saba biri. fiziksel şiddete eğilimli.

hatırlarsınız Furkan diye bi yarışmacı geldi geçti. hani ütpyaya girmeden önce yayınlanan vtr sinde "Kurretülayn, bataklılıkta açan bir çiçek.." felan diyen. yani halihazırda sevgilisi bulunan bir kıza yazan. bu Furkan ile tuncay arasında geçen bir diyalog vardır benim aklımda kalan. tuncay açıkca Furkan'a - "sevginin peşinde koş" minvalinden - sevgilisini ( kurri'yi) Semih'in elinden alması için gaz vermişti. ben böyle çıkarı için hiçbir erdemi, hiçbir değer yargısını tanımayan, Makyavelist insanlardan korkarım.
(bkz: mastürbatör semih)
ütopya evinden herkesi teker teker gönderip birinci olacak yarışmacı.

acun sever böyle adamları. zaten semih de diğerlerinden bir tık ötede.