bugün

kim olduğunu bilmediğim ama düzenli olarak her gün hayranları takipleşen insan.
ben mi cahilim yoksa bu çocuk hakikaten önemsiz biri mi?
(#21451869) bildiğin liselidir. 3-5 takipçisi bir sürede 3-5 bin 30-50 bin olmuş sonra da kendini meşhur sanmıştır. hayır sen kimsin lan 50 bin tane liseli takipçin var ulan twitter lan burası. twitter lan twitter. sen kendini ne sanıyon amk. şimdi bi de kendini fenomen sanar bu. önder şeren (onderseren) gibi nafer ermiş gibi arda kofoğlu gibi fenomenlere ayıp amına koyayım. tek yaptığın takipçi toplamak bu mu fenomenlik. geçen kendi gibi bi bokla kavga ediyordu da denk geldim engelledim orospu çocuklarını. onların tipini sikeyim size birşey olmasın.

not: bak abim sen o kadar liseli ergenle sadece tag başlatırsın biz burada fiyakanı bozarız. git yaşıtların gibi pes oyna sigaraya merak sar hadi anam hadi.
embesilin tekidir. boş beleş adamdır. suratına sümüğümü atmam. böyle götler kalkıyo işte boş insanlar sayesinde.

bence hiç bu olayı dillendirmeyin, başlığını falan açmayın.
https://twitter.com/semihvaroll

justin bieber gibi takılan 15 yaşlarında bi bebe.

https://pbs.twimg.com/med...BZDTnDbCEAAOisq.jpg:large

hay ananı sikeyim ya tipine soktumunun çocuğu güldürdü bak yine.
ben de herkes gibi bunun ne numarası var anlayamadım. sürekli gündemde kalıp, semihle takipleşelim gibi şeyler çıkıyor. acaba kaçırdığım ne var diye biraz araştırdım amelenin tekiymiş. niye bu kadar adı çıkıyor lan bunun.
ergenlerin önde gidenidir.
GOPTA OTURAN VELET. YAKALARSAM CANINI YAKICAM. BELKi ÖLDÜREBiLiRiMDE.
ben anlamadım ergeni.

ne olmuş neyini tartışıyoruz elemanın ?
twitter üzerinde ergenliklerini yoğun geçiren insanların ergenliklerinden faydalanıp, kendini tt'ye taşıyan ego tatmin eden kendince popüler ergen.
bir tane twitter hesabım vardı onunla spamladım garanti olsun diye üç tane daha hesap açtım onlarla da spamladım.
takipçilerinin sürekli birbirini takip ederek tt olduğu bir zattır, ama kim olduğunu bilmem. Muhtemelen 16-17 yaşlarında bir bebedir...
Twitter üzerinden kendi panelini kurarak (tabiikide yasal değil) beş bin, on bin sahte hesap ile birden aynı hasthaga (#) twit atılıyor ve birden türkiye gündemine girerek kendini tanıtıyor. Hani kendini 3, 5 ergene tanıtmak için şeyini yırtan ergenler olur ya aynen o şekil.
eski bir Conan bölümünde conan o'brien'ın söylediği gelir akla. Justin bieber'in 37 milyon takipçisinin yarısı sahteymiş. Ama asıl önemli olan diğer yarısı gerçek. Yani demem o ki; jack dorsey senin kod yazdığın editör programına s*çam.
2-3 ay sonra geriye dönüp baktığında eline hiçbir şey geçmediğini anlayacak ergenler. tanım yaptığıma göre, hepinizin amına koyim.
Twitter'da TT'ye yüzlerce kez giren ve bi türlü sonu bitmeyen tagları vardır.
http://ask.fm/semihvarol/answer/107607364376
Şu anda üçyüz bin takipçisi olan fenomendir ve birsürü tt olan tagı vardır ( 106 Türkiye 54 Dünya ) takipçilerinin tweetlerini favlar varol tayfa adında her tagını destekleyen bir takipçi topluluğu vardır tweetlerini genelde liseli kızlar rt yapar çünkü sürekli aşk tweeti atar doğum günü 8 şubattır

Not : liselidir .
sabırla ve inatla takipleşenlerin başıdır kendisi.

nasıl bir data kurmuşlarsa artık haftanın her günü takipleşiyorlar insan gerçekten hayret ediyor.
sanki biraz kavas bir ergendir. takipçilerine yorum bile yapmak istemiyorum. sidikli ya, soğuttu twitter' dan yeminle.
tayyip bey' in başdanışmanı olsun bari. twitter ancak o şekilde engellenir.
Twitterda gördüğüm öss öğrencisinden sonra en gereksiz insandır yada ikisi kapışabilir bilemeyeceğim. Hiç şu tag işlerine girmeden önce muhabbetim olmuştur, malesef semtim çocuğudur.
twitterda bu kişiyi takip ettiğinizde, favladığınızda ya da rtlediğinizde size takipçi olarak geri döner. gereksiz bir kişidir.
Şöyleleleri de ünlü oluyor ya, ona yanarım.
twitter'ın kralı kardomdur.
takipleşme tagları ile insanlara binlerce takipçi kazandıran bir twitter fenomeni. bu adamı neden bu kadar kişi takip ediyor hala anlamadım.
aslında bu gerzeğin arkasındaki orospu çocuklarının suçudur bunu fenomen olmasının nedeni.

ulan zeka seviyesi 50'lerin altında olan ve sikim gibi tipi olan kişinin fenomen olduğu türkiye'ye bak!

aklınızı sikiyim takipçinizi sikiyim.