bugün

Adını görünce bile kalbime mıh gibi saplandı. ilk aşkım. 10larca kızla çıktım ama hala onu görünce dünyam dönüyor. 7 yaşımdan beri hoşlanıyorum abi. Her ne kadar tatlığını kaybedip yolluluğa yol alsa da benim için hala çok başka. Hele onun teenage halleri aman yarabbi yok öyle bi hatun. Gençlere tavsiyem ne disney channel izlesinler ne de selena gomeze bulaşsınlar amerikan tuzağı kendisi.
Selüliti mi var?
Abi o ses bu küçük kizdanmi cikiyo çok iyi sesivar şahsen ben beyeniyorum.
Su guzel ulkemin ihtiyaci olan bir kavram keske bir surur o. Cocugu terörist vayanhaini olacagina onların yarısı kadar sayida selena gomez olsada carsida pazarda icomiz açılsa.
görsel

Dövmesini göstermek için epey yırtınmış.
Kendisini hem tip olarak hem ses olarak hemde yükseliş bakimindan beğeniyorum. Demi lovato'nun depresifliğinden, Miley Cyrus'ın sapıtıklığından, Taylor Swift'in çocuksuluğundan bıktık yani. Selena Gomez gittikçe kaliteli işler yapıyor artık olgunlaşıyor o çocuksuluğu üzerinden attı. Çıkarttığı şarkilar ve çektiği klipler bunun en güzel kanıtı. Böyle devam Se-le-na <3
yürüyen makyaj kutusu dur. memleketteki makyajsız güzeller daha iyidir bence.
bir mario gomez değildir.
şarkıcı.

https://www.youtube.com/watch?v=frBcV4ZVlg4

orijinalinden daha güzel.
giderek çirkinleşen kız nerde o eski bebeksi güzelliği.
sesi gerçekten umrumda olmayan bebek yüzlü hatun. tabii ki kendisi bir geçiş sürecinde ve kendisindeki bu değişim çok normaldir.
aslında sesinde hiç de dikkat çekici bir tını barındırmayan abartılan bir kadın.
Justin Bieberin eski sevgilisi. Ayrıca h8ç sevmem bu kızı .
görsel

Tum kariyerini bırakıp yeni hayatına da avea hat almakla baslayan masoz kisisi.
Not:resim ona aitmis aq daha ne kaniti.
Zaten hep türk doğmak isterdim demişliği var. Vatana millete hayırlı olsun falan.
görsel
yetenekli ve çekici bir güzel.
Çekici iyi hoş da yetenek 0.
Bahsi geçen albüm kapağı.

Çok estetik buldum.

görsel
mario gomez'in kız kardeşidir.
20 li yaslara kevaselesmistir.
Kitlesi ergen ama çok taş bi hatun. Genelde kitlesinin takma adı '' Selenatör '' olur..
insanların ne düşündüğü umurumda değil demiş.

http://www.posta.com.tr/m...egil.htm?ArticleID=337783
Çok hayranıyım verse 3 gün nefessiz s.kerim şarkıcısı.
Bu seneki şarkıları hoşuma giden genç şarkıcı.

görsel
vaşağa benzeyen bir insan evladı.
Örnek fotoğraf;
görsel
(bkz: vaşak)
güncel Önemli Başlıklar