bugün

entry'ler (22)

kızlara kötü davranınca daha çok aşık olmaları

Erkekler de aynı kızlar da aynı. Kaçan kovalanır durumu gibi bişey. Dünyanın en salak kızına bile ilgi gösterirsen, vazgeçilen ilk sen olursun. ilgi göstermek yerine, kaybetmeyi göze alıp yapılacak eylemdir.

selena gomez

Kitlesi ergen ama çok taş bi hatun. Genelde kitlesinin takma adı '' Selenatör '' olur..

facebook kullananlara tavsiyeler

kullanmayın. insanı depresyona sokuyor. etrafta mal mal geziniyosunuz. hatta abartırsanız, konuşmayı bile unutursunuz. benden size tavsiye, kullanmayın.

insana en çok acı veren şey

Beklenmedik şekilde kötü haber almaktır. işte bu insana çok acı verir hemde çook

yazarların en sevdikleri çizgi karakterler

Tom ve Jerry'dir. izlediğim izliyeli, Tom Jerry yi ne yakalamıştır, ne de yemiştir. gerçi finalini hiç izlemedim ama. çok sevdiğim ve efsane bi çizgifilmdi. vaay be:')

robinson crusoe

dizisi vardı ATV de, her gece çıkardı, ona bakaraak uyuya kalırdım. karizma bi adamdı ya. evinin manzarasıda çok hoştu. keşke orda yaşasam lan.

kaç para ulan bir kilo erik

çok canım çekti lan, olsada yesek be, gerçi kilosuda pahalı..

teriyaki boyz

güne Tokyo drift şarkısı ile başladığım müzik grubudur.

saçlarımızı uzatmanın çok pislik bir şey olması

Bana göre değildir.. Keşke biraz daha uzun olsada, saçlarımı Tokyo Drift filmindeki Han gibi yapabilsem, gerçekten tarzına bayılıyorum bu adamın.

sözlük yazarlarının itirafları

Yüksek sesle konuşanlara, bağıranlara, şarkı dinleyenlere çok uyuz oluyorum.

koray avcı

Biri futbolcu olan, diğeride Ergenlerin büyüttüğü ve popüler ettiği bi sanatçı.

piç

arsız, küstah, saygısız insanlarada denilebilir.

gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizi

(bkz: Sherlock)

Artık 4. sezonu başlasa diyorum ya.

cenk gönen

Türkiyenin en iyi kalecilerinden birisidir bence ya. Beşiktaş satarak aptallık etmiştir.

7 nisan 2016 borussia dortmund liverpool fc maçı

Liverpool'un alacağı bi maçtır. Liverpool'dan yanayım..

eminem

Gerçek adı Marshall Bruce Mathers olan, Amerikalı bir rapçidir. Kendisi en sevdiğim rapçidir. En sevdiğim şarkısıda Not Afraid'dir..

en gıcık insan tipi

Çok konuşan, birisinin hayatına, yaşam stiline karışan insan tipidir.

yazarların hissettiği en şiddetli fiziksel acı

Yeni koyulan bi çayın, full bacağıma dökülmesidir.

liseliler defolsun gitsin sözlükten

Tumblr, whatsapp, instagram, facebook gibi sosyal medya kullanımını abartan insan tipidir. ayrıca hiç sevmediğim insan tipidir.

ruhunasiyam

inci'den tanıdığım, çok iyi birisidir. Ayrıca çokta yardımsever birisidir..