bugün

entry'ler (263)

akın öztürk ün kulağı

kulağını çekmişler abisi.

cuma namazında ayakların uyuşması

hoca hutbe okurken dizlerimizin üzerinde oturduğumuzdan dolayı dizden aşağı doğru oluşan, farz namazına kalkarken cemaat arasında vay vay anam anam diye son bulan uyuşukluk. hocada hutbeyi uzatırsa içten içe hocaya iyi kayılır.

türk telekom

abi bu şirketin reklamlarını kim yapıyor gözünü seveyim hayatımda gördüğüm en saçma salak reklamları bunlar yapıyor adam reklamda koskoca ronaldoyu oynatıyor yok abi yok gene yok yazık harcadığınız paralara.

ekşi sözlük

kendilerini bir şey sanan entel dantellerin doluştuğu sözlük. Anadolu insanına Anadolu çomarı diyen bu zavallıların hangi tarlanın mahsulü oldukları bile belli değil.

instagram

Merakımdan kayıt olduğum milletin saçma sapan fotoğraflarını görmekten sıkıldığım için sildiğim uygulama.

20 milyon kürdün türkiye yi öttürdüğü gerçeği

kürtlerin çoğu vatanını sever kürtlerin çok az bir kesimi hainlik yapar onlarında ya kökü kazınacak yada doğru yolu görecek.

penis boyunda 123 ülkede 73 olan türkiye

önemli olan boyu değildir işlevidir diyerek katıldığım önerme.

google now

Türkiyede kullanıma açılan servis.

hayvan gibi çalıştım

kendisini iyi ifade edememiş arkadaşımız.

acun spor tv kanalı

survivor tv den sonra kurulacak olan kanaldır.

ntvspor kapanıyor

bazı internet sitelerinde haberi yapılıyor. zarar ediyormuş önce küçülecekmiş sonra tamamen kapatılacakmış.

facebook

Hâla girilemeyen site. Okadar alışmışız ki 2 gün giremeyince hep bir şeyler eksik hissiyatı yaratıyor hayatımızda.

hala internet explorer kullanan insan

arada nostalji olsun diye giriyorum anında geri kapatıyorum bi donmalar bir kasılmalar.

selena gomez

giderek çirkinleşen kız nerde o eski bebeksi güzelliği.

levent tüzemen

an itibariyle abdullah avcıdan azar yemektedir.

windows 10

çıktığı ilk günden beri kullanıyorum cayır cayır çalışıyor maşallah.

lan akpliler hani zaman gazetesi iyiydi

cemaatden kıl kapanlarda şimdi cemaati destekler olmuş kimin eli kimin cebinde belli değil.

fb yandex com

kullanan fenerbahceliler varmıdır hala merak konusu.

ulu yazarlarının sabah kalkacakları saat

ne zaman uyanırsam. ah şu işsizlik.

kadıköy

kalenin önünde ip varmış ondan fener yenilmiyormuş bu stad da.