bugün

meksika tatilinden bikinili kareleri düşmüş...

balıketi olmuş, güzel olmuş...

http://www.erkekcom.com/2...i-tatil.html#.VS-vRSHtleY
Şişmiş lan bu.
aşkımdır.
Yastık biberin sevgilisi/şuan sevgililer mi bilmiyorum, onunla takıldığından beri işleri pek yolunda gitmiyordu en son böyleydi en azından.
Ayrıca şahsi olarak tanımam ismide bana yalnızca hızlı gonzalezi çağrıştırdığı için aklımda kalmış.
acayip başarısız, sesi ve oyunculuğu 0 olan, neden dünya starı olduğunu anlayamadığım boktan bir proje.
abd'nin 'sevin bunu' dünyaya pompaladığı kız. acayip yeteneksiz ve yaşı ilerledikçe de çirkinleşiyor. peki bu ısrar niye o zaman?
hastasıyım.
Miley Cyrus beni nasıl ilgilendirmiyorsa oda ilgilendirmez. pop denen zirvaligin temsili...
Son Şarkın olmamış selena benden demesi biraz zayıflamışsın sanki ama yinede olmuyor.
Beşiktaş'ın yeni transferi.
Ne izler ne dinlerim 23'lük ünlüdür.

Yüzü 4 yaşında kızın sevimliliğinde, bedeni bildiğimiz kadın. Acayip bir şey.
Nefret ettiğim şarkıcı. Sesinden de görüntüsünden de.
Mario gomez ın ilk karısı. Kızlık soyadı ise Bulgurcu dur.
bi rihanna değil. olamaz da. shakira gibi olamayacağı gibi.
Şeker hastalığı var denilen şarkıcıdır. Good for you şarkısından sonra nazar değdi heralde.
Neredeyse yaşıtız ve onun arabası var.

güzel mi güzel.
good for you şarkısı ile tahrik sınırlarını aşan, sesi de kendisi de güzel olan genç sanatçı.

ahha deyişine kurban....
Nazar deydikçe deyen sanatçıdır. Şeker hastalığından sonra da lupus hastalığına yakalanmış. Kemoterapi görüyormuş.
(bkz: mario gomez in bacısı)
(bkz: bunun bir boy büyüğü var mı).
mario gomez in kardeşidir.
https://www.selenagomez.com/handstomyself
ergen arkadaşlar videoyu bi izlesin yeni çıkmış.
Tek falsolu hareketi justin bieber diyeceğim dünyanın justini nasıl değerlendirdiği belli ama populeritesinin artmasini da ona borçlu bu da bir gerçek revival albümü hoştur olgunlaşma evresine girdiğini belli etti hands to myself klibide buna örnek vs fashion showda iyiydi me&my girls şarkısıda güzelmiş bu arada, albumu boş degil ama istediği çıkışı tam olarak yapamıyor belli ki hayran kitlesini büyütmek istiyor en azından sapıtmadı daha yaşıtlarına oranla küçük göstermesi dezavantajı bir yerde gigi kendall kendinden kucuk cara karlie kloss ise yaşıtlar mesela kendisine birkaç doz yeni aşklara yelken açıcı yazıyorum.
Oldukça itici bir şarkıcı.
Çok sinsi birisidir. Saman altından su yürüten cinsten.
Acaba Mario gomez'in neyi oluyor?