bugün

(bkz: aynı anda gelelim lan sözlük)*
konsantremi kaybettim yoksa 5 gol atardım.
zemin kaygandı engelleyemedik efenim...*
yarın telafi ederim.
erkekler için; (daha önce kimseyle beraber olmamıştır)
-şu ana kadar beraber olduğum kadınların haddi hesabı yok, mutlu ederim seni.

bayanlar için; (istediği kişiyle beraber olmuştur)
-şu ana kadar kimseyle beraber olmadım ama zarım esnek.

pinokyolar sizi.
canım harikaydın. * *
Kadınlar genelde partnerine çok yorgun olduğunu söyleyerek seks yapmak istemediğini belirtiyor.

-Kimi zaman havamda değilim diyerek durumdan uzaklaşmak istiyorlar.

-Başım çok ağrıyor ise kadınların uzun yıllardır en çok kullandığı bahaneler arasında.

-Sabah erken kalkmam gerekiyor da kadınların seks yapmak istemedikleri için partnerlerine sundukları bahaneler arasında.

-Çocuklar ise kadınların seksten kaçmak için kullandıkları klasik bir yöntem.

-Kadınların seksten kaçmak için uydurduğu bahaneler bunlarla da sınırlı değil; çok işim var, sana kızgın ve kırgınım, duş alman gerek, sırtımda bir ağrı var ve daha çok erken kadınların seksten kaçmak için en sık kullandıkları cümleler…

Kadınların seksten kaçmak için kullandıkları beyaz yalanlara onepoll.com anket sitesinin 400 kadın üzerinde yaptığı araştırmadan baz alınarak ulaşıldı.
bi posta daha atardık da sen çok yorulmuşsundur, bu aslında daha da büyük olabiliyor, bu hayattaki en mükemmel şey sensin...

tarzı tamamen bir yalan zinciridir, halkaları da kişiselliştikçe değişip çoğalabilir.
+muhittin bu gece olmaz çok yorgunum
-tamam ben masajla rahatlatırım seni
+yok muhittin başım da ağrıyo zaten
-tamam canım zaten seks baş ağrısına iyi geliyomuş.
biri pes edene kadar sürer...
(bkz: her gün 2 posta)
neden böle oldu bilmiyorum canım önceleri çıkarmadan beş yapardım.
bi keresinde geneleve gittik, 1. kapıdan bi daldım, son kapıdan çıktım daha benimki dimdik...
birader bizim işyerinde iki karı var, geçen bunlara boşlukta bi dayadım offff...

ikisine birden nasıl dayadıysam *
işte tam orada sivilce çıktı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar