bugün

entry'ler (374)

volendam

uzaktan bakıldığında maket şehre benzeyen,amsterdama 20 km. uzaklıkta bulunan sevimli bi balıkçı kasabası.kafa dinlemek için ideal yer.

brüksel

gidilmediğinde kayıp yaratmayacak,waffleda iyi olan,heryerde işeyen küçük çocuk heykelini (kahramanlarını) görebileceğiniz soğuk şehir.

çift dikiş atılan kitaplar

hande altaylı - aşka şeytan karışır

my name is khan

bu adamlar bu işi yapıyorlar. hintlilerin gün geçtikçe filmleri çok daha güzel oluyor ve sadece aşk meşk üzerine değil psikolojik rahatsızlıklarıda ele alıyorlar.my name is khan da bunlardan biri.izlenmesi gereken filmler arasına giriyor bence.

ghajini

heyecan, üzüntü, sevinç, aşk, aksiyon...ne ararsan filmde var. çok yorum yapıp kafalarda bir şeyler şekillendirmeye gerek yok. fakat mutlaka izlenmesi gereken bir hint filmi.

zumba

latin danslarını sevenler ve sporu zevkli hale getirmek isteyenler için idealdir.salsada olduğu gibi tüm gün dans etme isteği yaratır.

biscolata reklamında hamur yoğuran tanrısal varlık

yorumları okuyunca aklıma şarkının şu sözleri geldi: "seni yerler yerler seni ham yapar bu zilliler...."

lavanta

lavanta sinirleri yatıştırır,iştah açar,cinsel gücü arttırır,baş ağrısında da etkilidir.çay olarakta kullanılabilen bu bitki tonik olarakta kullanılabiliyor.

nescafe rose fantasy

kremşantisiz çok daha lezzetli olan nescafe lattenin diğer çeşidi.kahvenin içine süt,kakao,gül şurubu ve tane vişne konularak hazırlanıyor.her yudumda da damakta hoş bir tat bırakıyor.

sıcacık battaniye altında kahve içip film izlemek

yalnızsan,hava bayağ soğuksa hatta 0 ın altındaysa,altta da elektrikli battaniyen varsa,filminle-kahvenle en çok zevk aldığın zaman dilimidir.

allah a inanmadan müslüman olunamayacağını sanmak

ancak ergen gerisinin yazdığı şeydir diyecem ama aklı başında ergenlere ayıp olucak.aynı tarzda açtığı başlıklarla islama laf uzatıp dikkat çekmeye çalışan bir yazar vardı, bana nedense onu hatırlattı.

kirli sakal bırakıp eşofman giyen erkek geydir

vay be ne gayler varmışta etrafımızda haberimiz yokmuş!...teyyy Allahım

sevgiliden ayrıldıktan sonra yapılması gerekenler

erkek içmeye, bayan ise kuaföre ya da alışverişe gider.lakin alkol,saç baş anlık unutturur.onunlayken yapamadığın şeyleri yapmak ve eğer çok sıkan biriyse özgürlüğün tadını çıkarmak daha iyidir.nerden bakarsann ordan yaşarsın.beraberken mutsuz olduğun anları,seni çileden çıkardığı anları düşünürsen ayrılık çokta koymaz.

alternatif kız tavlama teknikleri

kızın bildiği bir dansı öğrenin ya da biliyorsanız beklemeye lüzum yok beraber o dansı yapabiliceğiniz bir partiye gidin.kızın sevgilisi yoksa,o erkeğede olabilir gözüyle bakıyorsa ister istemez dans esnasında bir etkileşim olur.salsa,bachata,tango uygun danslardır.

seksten sonra söylenen sözler

hadi bir çikolata-sigara molası verelim.*

seks yalanları

+muhittin bu gece olmaz çok yorgunum
-tamam ben masajla rahatlatırım seni
+yok muhittin başım da ağrıyo zaten
-tamam canım zaten seks baş ağrısına iyi geliyomuş.
biri pes edene kadar sürer...

öp de geçsin diyen kadın türü

"kaç yaşında takılı kaldın bebek" derdim.*

seks yaptıktan sonra bir daha diyen kadın

eşinden,sevgilisinden çekinmeden istediğini dile getiren kadındır.tadına doyamamıştır tekrar ister.burcunda ya da yükseleninde akreplik vardır diye düşünüyorum.

hoşlanılan kişiden soğuma nedenleri

egosunun fazlaca şişip götü kalktığı an soğuma nedenidir.

sen seviş ben geliyorum

sadete gelelim uzatmayalım diyen kişinin söylemi.