Bir saniyesini bile boşa geçirmeyip engin tecrübesini yeni nesillere aktarması elzem olan kişidir.
Hayatımdaki en olur şeydir. Umarım karşılaşırızzzz
Erkek için tercih sebebi değildir, demeye gerek yok herhalde. Bunu bilmeyen bir kadın da yoktur herhalde.

Kadının tecrübesizi, erkeğin tecrübelisi makbuldür ve bu gerçek “kindini givinmiyir” goygoyuyla veya feminist politik doğruculuğuyla hiçbir zaman yadsınamayacak.
evlenir. (ciddiyim)
Tercih sebebidir.
iş öğretebilen hatundur.

böylece genç delikanlı sevişmeyi öğrenir.
evlenildiğinde mutlu bir hayat geçirilmesi muhtemel hatundur.
ciddi dusunulmeyecek ama zevk icin zaman paylasilacak olan karsilikli anlasmali kasarimsi hatun.
Bakire olmayan hatundur. Yattigi kisi sayisina dogru orantili olarak kasar unvanini almaya hak kazanir.
önce yatakta delicesinie kullanılır, rahatladıktan sonra ise acaba bunları nereden öğrendi, kaç adamla beraber olmuştur acaba bana boynuz takıyor mudur, boynuzlarım burdan çine köprü olmuş mudur sorularını akıla getiren hatundur. ne onla ne onsuz olunur.
evlenene kadar aranan hatun, evlenmeye gelince kaçılan hatundur. *
ilişki sırasında sizi yormaz ve eğer bu işi para karşılığı yapıyorsa aldığı her kuruşu hak edecek hatundur...
beğendiğimiz hatun şeklidir.
keşke geniş olmasa dediğimiz hatundur.
tecrübelidir, ahvali hali yerindedir.
on numaralığın yanında bir de aşırılaşmış arzuları vardır.
*
eğer rus kızıysa afrodit, türk kızıysa kaşardır.
tecrübe zamanla kazanılır, zamanı bolmuş kızımızın dedirten hatundur. Filhakika yanında yuva,ev, eş, evlilik gibi laflar da edilmez erkek milleti tatafından; (bkz: eğlenilecek kızlarla çıkıp evlenilecek kız aramak)
evlendiğinde bilmiyorum ayaklarına yatacak olan kadındır.
halk dilinde kaşar.
kıymetlidir, özellikle de böyle aptalca tabuların cirit attığı buram buram yobazlık kokan bir memlekette.
he sözlükteki tüm uuserlar olarak seks partileri düzenliyoruz zaten. bu durumda da doğal olarak tecrübeli hatunları istiyoruz. böyle de manyak bir oluşum burası. herkes seks konusunda son derece doyuma ulaşmış durumda evet.

vay arkadaş ne seksmiş ya.
düz adamlar için uygun olan hatundur. tabi her seks tecrübesi olanı bu kategoriye koymak yanlıştır.
tecrübeli hatundur işi bilir ama son raddede tercih edilmez bu ülkede.
cümle alemin affına sığınarak;

yarra yemiş hatundur kendisi efendim.

edit: eksileyen kişilere diyorum ki; yalan mı amına koyayım?
ufak rötuşlarla sahibinden.com ilanı olabilir.

*az kullanılmış, ihtiyaçtan satılık

*yeni gibi sıfırından ayırt edemezsiniz

*ufak tefek kullanım izleri var ama kesinlikle rahatsız edici değil vb. gibi kalıplarla kullanılırsa iyi bir rating yakalar gibi.
sex tecrübesi olan erkekler için "eğlenilecek hatun"dur.
tek gecelik ilişkilerin aranan özelliğidir.