bugün

çingene.
(bkz: apaçi)
ingilizce bilmeden ingilizce aksanı tutturmaya çalışan insan.
konuşmasına sinir olduğum, bir dediği ötekini tutmayan. sarışınların alası.
yakalayıp pişirdiği yengeçlerle diğer kızların karnını doyurmuş kızdır. Yengeççi başıdır kendileri.
(bkz: anlatabiliyomuyum)
survivor merve yi yazarak satıcı olduğunu göstermiştir.
geçen hafta beyoğlu iş merkezinde alışveriş yaparken rastladığım şahsiyet.
daha salak bir insan evladı yok yer yüzünde.
dün akşam ki bölümde* "bu adada iki yanardöner kişi var biri sen biri emin." diyen ertan a dönüp "beni emin le aynı kefeye koyma, senin ocağını dar ederim burda..." diyerek hem güldürmüş hem de ertan ı karaktersiz bulan izleyicilerin içinin yağlarını eritmiştir.
bu ne lan bbg melih gibi. var mı hala onlardan?

edit: vallaha varmış. baksana yazıyorlar çatır çatır. hatta kütür kütür erik gibi.
"boş oy atmak" kavramını savunurken elenen metin'e * oy attığını söyleyen ve "gayet boş bir oy" diye kendini savunan insan kişisi. Elenmiştir.*
aksanını düzeltirse bidahada izlemeyeceğim karı.
bacakları kalın ama yakışıyo ne var bunda...
vücuduna söyleyecek laf bulamadığım hatundur, bu hafta elenme tehlikesi yaşamıştır, elenmemesi için dua etmişimdir.
ertanın hafif saftorik, biraz cırlak olmasına rağmen böyle balık etli, lokum gibi olmasından dolayı peşindeyim demeyip "birden kanım ısındı abiii" dediği yarışmacı kızımız.
Bir ara içi dışı bir diye düşünüp sevdiğim yarışmacı. Lakin beyin yerine ne taşıyorsa, tiskindim resmen.
kimilerine göre itici bir çekiciliği olan salak bir hatun.
alamancı aksanıyla ingiliz aksanını harmanlıyan ,arasıra beginner seviyesinde ingilizce veren yarışmacı.
değişik konuşma tarzıyla fark yaratan sarışın zeka (bkz: gerizeka)
acun ılıcalının hazırlayıp sunduğu survivor yarışmasında yarışmacıdır.aptal sarışındır.yada rol yapmaktadır.ama rolse iyi oynamaktadır.almancı olduğundan kelli türkçesi bozuktur.gayet seksidir.
ertan ı gizem gitmeden önce ayarlasaydı daha iyi olacaktı dediğimiz yarışmacı.
güreşçidir ertanı bi hamlede tuş edebilir **
bu şekilde devam ederse ertan tarafından bafilenecek yarışmacı.
her ne kadar sinsi dense de, saf ve iyi kalpli olduğunu düşündüğüm yarışmacı. bu aralar ertan tarafından sıkıştırılmaktadır. allah yardım etsindir. (bkz: o bilekliği almayaydı iyiydi)