1. 1.
  buluşma fasıllları çok olan ve içinde radyo da bulunduran uyesi olduğum ortamı güzel olan mekan..
  1 ... sinnocence
 2. 2.
  benim de ''spratacus''nicki ile görüşlerimi paylaştığım,yazı yazdığım forumlara sahip ortamı güzel, bünyesinde barındırdığı birçok güzel insan ve yazar kişisiyle de arkadaşlığımın olduğu Şebnem ferah fan sitesidir.* *
  1 ... faithful lover
 3. 3.
  98-99 yillarindan beri aktif olan, kemik kitle diye adlandirilan, yan kurulusu cok ve sok olan, siteden sutlananlarin yeni fan sitesi acmak icin yaristigi, sebnem ferah'in official site olursa ulkeyi yonetecegini sandigi nacizane site. seboist bir nicktir, akim ya da kavram degildir. kisaca; seboistnet sebnemi burnundan oper
  1 ... vincent vega
 4. 4.
  http://www.seboistnet.com
  ... ozsaycan
 5. 5.
  içerisinde her türlü insanı bir arada barındırabilen, ortak noktanın şebnem ferah olduğu, aşkları, hüzünleri, dostlukları ile bir çok site ve forumu geride bırakmış fan sitesi.
  hemen hemen her ilde teşkilatı bulunan sitedir ayrıca, hangi ilde konser varsa teşkilat deplasmana gelecekler için bir karşılama komitesi hazırlar ve oluşturdukları pankart altında genellikle sahnenin en önü ve en ortası noktasında konserlere katılırlar.

  dönem dönem site sunucu sorunlarından dolayı çeşitli sıkıntılar yaşasa da halen daha şebnem ferah adına en çok kayıtlı aktif üyenin bulunduğu site ünvanını korumaktadır.**
  3 ... whereismywings
 6. 6.
  nice 9 yıllara dediğimiz, an itibariyle 9. yayın yılını geride bırakmış şebnem ferah fan sitesi.*
  ... whereismywings
 7. 7.
  9. yılını kutladığım güzel site. nice yıllara...
  1 ... oneqeno
 8. 8.
  en azından izmir tayfasının bir kısmının "saçmasapan" olduğu bir fan sitesi.
  ... spitneybears
 9. 9.
  google chrome ile açılmak istenildiğinde;
  "http://www.seboistnet.com adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya izniniz olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındıran fwt.txdnl.com sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir." diye bir uyarı veren fan sitesi. ayıp çok ayıp. insan fanına bunu yapar mı? * * *

  ediiit : ne oluyor arkadaş. tamam bu kadın eleştirilemiyor fan siteside mi eleştirilemişyor.hemen eksi..
  -1 ... moostaphius
 10. 10.
  --spoiler--
  SEBOISTNET.COM

  1999 yılından bu yana durmadan, büyük bir özveriyle hazırladığımız http://www.seboistnet.com yaklaşık 1 yıldan beri duraklama dönemine girmiştir. Seboistnet.com yıllardan beri ailemizden, bizim içimizden biri olarak internet aleminde hep bir numara olmuş ve hatta Türkiye'de parmakla gösterilen web sitelerinden biri haline gelmiştir.

  Yıllardan beri büyük bir özenle hazırladığımız sitemiz, son zamanlarda; gerek sanatçımızın ilgisizliğinden gerekse yaşam koşullarından dolayı sizlere iyi bir hizmet veremez oldu.

  Sitemiz yukarıdaki sebeplerin yanısıra, özel nedenlerden de dolayı 15.09.2009 tarihinden itibaren 10 yıllık yayın hayatına son verecektir.

  Bu durumdan dolayı çok üzgün olduğumuzu belirtir, 10 yıldan beri bize desteğini eksik etmeyen " Siz Seboistnet Severlere " sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

  SiZLERi ÇOK SEViYORUZ...
  Devrim - Didem MAZLUM kardeşler.

  --spoiler--

  gider ayak karizmayı fena halde çizdirmiş site. açıkçası orada bulunduğum o kadar zaman sonunda kapanması değil de böyle sikko bahane ile karşımıza çıkılarak bittiğinin söylenmesi insanı bir garip eyliyor.
  2 ... whereismywings