bugün

kırmızısı karşıdan al beni diye bağırır.
(bkz: benim olacaksın!)
2009 yılı itibariyle kapsamlı bir makyajdan geçmiş otomobil. ön ve arka tampon, ve stop lambalarının tasarımı değiştirilirken, direksiyon, müzik sistemi ve klima kontrollerinin de tasarımında değişikliğe gidilmiştir.
ayrıca gençler arasında beyaz rengi oldukça revaçtadır. tavana siyah folyo kaplama olmazsa olmaz.
1.2 litre tsi motoru gönülleri fethedecek gibi görünüyor. öyle ki tüketim verileri şehir için 7,5 litre,vergi düşük, fiyat düşük, performans yüksek.
ayrıca aynı çatı altında olan volkswagen polo'dan daha ucuz olması da kafaları karıştırmalıdır.
piyasada bulunan, modifikasyona en uygun araçlardan biridir. bir diğeri için: (bkz: honda civic)
tsi motor ve dsg şanzumanlı olanı tadından yenmez arabadır.
dışı hoş, içi foş modeldir. ne konsolu birşeye benzer, ne motoru.
temizine 40 milyar verecem. ee sonra ? tarih öncesinden kalma 8v 102 hp motorla gezecem. hemde bu motor 10 lt benzin yakacak 100 km için. basit hesap, 100 km de 41 lira ödemeniz demek, o da seri sürmezseniz. 35.000 liraya 1.9 cdti astra gtc ler var. 7 litre mazotla yani 21 liraya 100km. motorun gücü 150 hp, torku 315 nm gibi birşey. gidin aklınızı kullanın. yazık etmeyin paranıza.
anahtar teslim fiyatinin üstüne en az bi 20 bin tl daha yiyebilecek kapasiteye sahip ( spoiler , marşpiyel , karlik ; xenon ; angel eye ; saglam bir tesisat v.s ) halk deyimi ile yeni nesilin en iyi faça yiyen arabasi. Gercekten güzel...
tek kelime ile yakıt düşmanıdır. yinede duruşu yeterlidir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.