bugün

sesi çok güzel olan topaç. inanması güç ama 17 yaşında yıl itibariyle. Miami, Florida'da doğmuş kütüğü Kingston, Jamaica'dır. şu sıralar popüler şarkısı beautiful girls aslında 1961de Ben E. Kingin seslendirdiği Stand By Meden alıntıdır.
san antonio radyolarinda calan 3 sarkicidan biridir. surekli your way to beautiful girl sarkisi doner durur.
bunun disindakiler icin (bkz: hurricane) in ay bay bay sarkisi bir de (bkz: mims) in this is why i am hot
teeange şarkıcı. şu anda rüyada olduğunu falan sanıyordur eminim. bazrıları kapısında yatıyormuş ft. için.
jamaicalı "acaba yeni bir yıldız mı doguyor?" sorularına neden olan, jamaicanın yeni bob marley i olma yolunda hızla ilerleyen solaryum insani.
5 10 yaş grubu ufaklıklara hitap edebilen bir sese sahip şarkıcı.
ya ihtiyacı yok ki böylelerine amerikan pop piyasasının, onlar da yakında patlar bizim gibi valla yakındır.
vedat özdemiroğlu edası ile söylemek isterim ki, mistır kingstın evine git!! tuvaletin içine attığın spidermaninle oyna!!
beautiful girls klibindeki kızlarla oynaşırken cinsel bir şey hissetmiş mi diye kendisine sormak istediğim ufaklık rapçi. kendisi o yaşta oralara gelince yaşlandığımı falan hissediyorum. torpili olmasa beş para etmez, albümü bile çıkmazdı. şu aralar "take u there take u there" diye bağırmakla meşgul.
kingston ramlerinin kucurusudur. ayrıca kaleci kingston'ın buyuk amcasının oğludur. *
az önce mtv de 18 yaş partisi verilmiş yeni rapstar. sean kingston adlı albümü 7 milyon satmıştır.

(bkz: yohannes)
"la zenci gırtlağı nedir, nasıl kullanır zenciler o gırtlağı" gibi hedelek soruların cevaplarını bulacağınız arkadaş.
albüm fotoğrafı küçük emrah'ı andıran şarkıcı.
fire burning gibi kımıl kımıl bir şarkıya sahip yeni yetme rapçi.
her jamaicalı aynı tarz muzik yapıyor ama bu adam biraz daha kalite kokuyor gibi.yeni albumu "tomorrow"un yaklasmasıyla yeniden düzenlenmis myspace sayfası bana göre en iyi design edilmiş 10 sayfadan birisidir.
durumu ciddiyetini atlatmıştır ve iyileşmeye başlamıştır. sevindim kendisi için, sevimli bir şarkıcı ve işini düzgün yapıyor.
şaka maka nicki minaj ile düeti var bu vatandaşın. dur dinliyim aklıma gelmişken.
beauitiful şarkısıyla tanıdığımız sanatçı.
Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan rapçi. Jet-ski kazasında Ölümden dönmüştü.
1990 senesinde Miami'de dünyaya gelen Jamaika kökenli hip hop sanatçısı Kisean Anderson yani sahne ismiyle Sean Kingston, 7 yaşındayken Sean Combs tarafından keşfedildi. 1997 senesindeki Notorious B.I.G.’nin “Sky’s The Limit” adlı parçasının video klibinde yer alan Kingston, bu video klipte Notorious B.I.G.’nin çocukluğunu canlandırdı. 2005 senesinde “Beautiful Girls” adlı ilk single’ını yayımlayan Sean Kingston, single ile Amerika listelerinde zirveye yerleşmeyi başardı. Parçanın içerisinde Ben E. King’in klasik parçası “Stand By Me”den bölümler kullanan Kingston, parçanın prodüksiyonunda ise JR Rotem ile çalıştı. Kendi ismiyle aynı ismi taşıyan ilk albümünü 31 Temmuz 2007 tarihinde piyasaya süren Sean Kingston, albümü Epic Records etiketiyle yayımladı. Albümün prodüksiyonunda da JR Rodem ile bir araya gelen Kingston, albümde yer alan “There’s Nothing” parçasında Paula DeAnda ile düet yaptı. Amerika ve Jamaika kültürlerini müziğine harmanlayan ve reggae müziğine yakın bir tarz yakalayan sanatçı, albümden 2. ve 3. single’ı “Me Love” ve "Take You There" adlı parçalarına seçti.

Sean Kingston, 29 Mayıs 2011 tarihinde Miami Sahilleri'nde jet ski kazası geçirdi. Durumu ağır olsa da 24 Haziran 2011'de taburcu edilerek hastaneden evine geçti.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sean_Kingston
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar