bugün

entry'ler (71)

ege çubukçu

son single çalışması ile (Sex On Da Beat)kendini aştığını,türkiye'de en iyisi olduğunu gösterdi.
1-2 1-2 link veriyorum;
http://vimeo.com/17979114

connie mithcell

nam-ı diğer;Miss Connie. Ulen o kadar bayılıyorum ki bu kadına; prima donna yani yani!

alain delon

bir elestirim daha olacak; aslında bu bir yerme. ordan burdan çalıp bir klip yaratılmıs. britney spears'in boys klibine de bu kadar özenilir mi yahu. "salt bir klip ve sarki" diye tutturunda bakalım. "bizim oyle bir iddiamiz yok" diyorsanız; e neden muzik yapıyorsunuz? !!

mor ve ötesi

su anda avrupa capinda is yapan iki gruptan biri. digeri de TNK. Taviz vermiyorlar. kendikendiciliğin en iyi örnekleri.

meiko

hawai gibi şah ül şahane bir şarkısı vardır.hiding ve you and onions u da unutmamak lazim..

ege çubukçu

Mtv made turkiye versionunda ilk konuk ege çubukçu'ydu.ege çubukçu'nun sesi muhtesem be abi.linki de paylasiyim tam olsun;
http://www.dailymotion.co...made-turkiye-1bolum_music

thou shalt respect

benden bir nesil önde olması beni çok sinir ediyor. cok daha iyi yazması cabası.araklamacida degil yani. benden cok daha üstün.imrenmiyor, kıskanıyorum. muzik tarzlarımızın uymasını ümit ediyorum..

müzik

reklamcılıktan farklı olarak müzikte bencil olmalısınız:"benim müzigimi dinleyin.benim müzigim orjinal"demelisiniz.tabii her zaman bu taktigi uygularsaniz,dirençle karşılaşırsınız.bazen de dinleyiciyi kandırmalısınız."digerlerini de dinleyin,zaten gercek farki sonra anlarsiniz"gibi cümlelerle tevazu gostermelisiniz.numara oldugu farkedilse bile o ayaklara kısa sure icin de olsa devam edin.en azından kafa acan,kucuk seylerden buyuk mutluluk cıkaran minimalist polyanna'lardan daha cok inandirici olursunuz.o ayaklar koktu çoktan

emre altuğ

dinlemesemde seviyorum bu adami.kendinden taviz vermiyor.evlendikten sonra bir karizma kaybı yasandi ama yine de iyi.en azindan zayiflamaya calisiyor..

mirkelam

ulen senin neyine damalı ceket.ingiliz rokırlara benzeyecegim diye yapmadigin sebeklik kalmadi.hele o coraplar;ne anlamlar cikaririm da susmayi tercih ediyorum.

ege çubukçu

facebook'ta paylaştıgı podcast yayınları dinlemeye deger.harikulade bir ses sahip..

alain delon

aşağılık moronlara hitap eden serdar turgut'un tabiriyle;-plaj partisi filmler-e soundtrack olabilecek sıla şarkısı
uhmm

son bir sans

ege çubukçu'nun son çalişmasi.yine farkini gostermis.ayrica sosyal sorumluluk projesi için yapılan bir çalişma oldugunu duyunca imrendim..
sözlerinide paylasiyim da tam olsun.klibide siz bulun artik..

Ol bir şans, ver bir şans, her bir şans; sensin bir şans!

Kendine gel
Kendini sev
Kendin için
Kendine ver
Son bir şans

Sabahın ilk ışığı da yandı, geldi de çattı mı ayrılık vakti?
Zor olmadan anlamı yokmuş gibi gelsede var her bir derdin;
Dermanı sensin üstüne gelir gibi olsa da,
Yıkılabilir her duvar üstünde sen durdukça

Açılabilir her kapı anahtar sen oldukça
Kaçılabilir her dertten ama sen kaçıp durma!

Kır zinciri aklındaki
Parçası ol, birleş, senin gibi;

Binlerce okuyup gelişmek isteyen genç gibi;

Kendine gel
Kendini sev
Kendin için
Kendine ver
Son bir şans

Oyuna gelme, oyuna yön ver
Başını dik tut, kendine bir şans ver

Hayat bir yap boz oyunu
Bozarlar durmadan onu
Kendine güvenirsen; yıkamaz, bükemez kimse boynunu!

Açılabilir her kapı anahtar sen oldukça
Kaçılabilir her dertten ama sen kaçıp durma

Kır zinciri aklındaki
Parçası ol, birleş, senin gibi;

Binlerce okuyup gelişmek isteyen genç gibi;

Kendine gel
Kendini sev
Kendin için
Kendine ver
Son bir şans

Sevgi, Saygı, Amaç, Güven
Barış, Dost ol, Kazan, Bilen

ege çubukçu

gençlere firsat eşitliği projesi başlığı altında,tikav(türkiye insan kaynaklari vakfi)için yaptigi dikkat çekici calisma "son bir şans"gercekten de dinlemeye deger.klibinide paylasiyim da tam olsun;
http://www.facebook.com/v...v=425323893956&ref=mf

travesti msn adresleri

muhimolaninsanlik@hotmail.com

ilişkimiz monotonlaştı

kız-iliskimiz monotonlasti
erkek-tamam ulen geliyorum!
2 saat sonra..
kapı açılır;
k-na koydun lan kafana?!

yemekteyiz tanzanya

türkiye'deki yarışmacıların medeniyet dersi alacagı yarısma olur.

nihat kahveci nin şut attıktan sonraki hali

dünyanin en antipatik insanı olmaya adaydır.hele bir yürüyüşü vardır. aynı apışları yanmıs penguen yürüyüşü. sevmiyorum seni ulen!

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

http://twitter.com/erdiguleryuz

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

teşkilat-selman kayabaşı