bugün

Kuzenim ektirmedi. işe yarıyor.
1500 tl ila 5000 tl arasında değişiyor saç ekimi fiyatları. ekim yapılacak bölge az yada fazla seyrek değilse ücret daha düşük ancak ileri derecede dökülme varsa ve başınızın büyük bölümünde açılma varsa fiyatlarda ona göre kabarık oluyor.
yaptıran varsa yorumlarını bekliyoruz. piyasada ibne reklamcı çok olduğundan hep sahte resim Video dolu. bizzat yaptırandan dinleyelim.
belli bir süre şişli cevahir de bol bulunan, kafasına siyah taç takmış, yaz kış sandaletliler gibi görüneceğinizin farkında olup öyle karar verin.
yıl 2016 , hala saç dökülmesiyle ilgili bir buluş çıkarmadılar.bilerek yapmıyorlar gibi, bu saç ektirme,ilaç vs falan piyasası fena pahalı.
operasyon esnasında gözenekler açılsın diye kafaya 3 litre su basıyorlarmış.

zannedersin adamın kafasına yeni kafa ekiyorlar mk...
çok afedersiniz mallıktır. bir çok ektireni gördüm çok komik duruyor, 500 metreden belli oluyor lan. doğallık kadar güzel bir şey mi var arkadaş. bu görüşlerim tıbbi sorunu olanların dışındadır. kadınlar yaptırıyorsa da onları ayırıyorum.
o kadar çok firma, reklam var ki zararlı mı yoksa işe yarıyor mu kafa karıştıran olay.
ilk evreler'de bi sike benzemeyendir.
(bkz: arda kural)
Erkek milleti son dönemde ciddi ibneleşti. Niye saç ektireyim. Kadınlar beğensin diye bunu yaptıran varda ciddi maldır. Oğlum liseye gitmiyorsun.yaşın başın belli. O yaşta bir kadına fiziki olarak cazip gelme ihtimalin yok. Sadece kişiliğin kariyerinle iş yaparsın.
Yapmayın yaptırmayın.
Not:kel değilim.
Nadasa bıraksak daha iyi olur sanki.
arapların ulusal halk oyunudur. istanbulda her gün kafasını nadasa bırakmışçasına yürüyen araplarda sıklıkla rastlanılır.
15 mayıs 2020 tarihinde yaptırdığım, giderek güzel sonuçlar aldığım işlemdir. zamanla fotoğraflarımı atarım inşaallah.
arkadaş burada protez saç takın demiş ama protez saçın nasıl uygulandığını bile bilmiyor.

protez saç tamamen eziyet ayda bir yapışkanın değişmesi gerekiyor çıkma olasığı da var onunla mı uğraşalım gidin kızılayda bir sürü dükkan var alın bandana bağlayın gözükmesin keliniz.
Arapların en sevdiği işlemdir.
Bugün itibariyle 93. Günü geride bırakmak üzereyim, saç köklerim çıkmaya başladı, fakat kafanın siyahlaşması için En az 2 aylık bir süreye ihtiyacımız var, bekleyip göreceğiz.
Bu hızla seyrelmeye devam ederse 2 3 yıla ektirecegim kesin.
Çim herif olma yolunda ilk adım.
Kardeşim iki sene önce yaptırdı.Dermatolog 35 yaşına kadar yaptırman gerekiyor dediği için hemen yaptırdı.özel şampuanlar ve minoxil spreyi kullandı.Alın bölgesinde genetik dökülmeydi.Şu an çok gür saçları var diyemem ama yine de eski haline nazaran en az 1o yaş genç görünüyor.Yaptırmayı düşünenler varsa iyice araştırıp güvenli ellere kendinizi teslim edin.özzgüven eksikliği yaratıyorsa vakit geçmeden yaptırmanızı tavsiye ederim.
Kafanızın bir süre babun götü gibi görünmesine sebep olacak estetik şeyisi.
kaliteli bir yerde saç ektirmenin maliyeti 15 bin tl.
Evet şöyle anlatalım ozaman. Yaptıracagınız bu işi düzgün yapan yerler mevcut. Öncelikle keklik ne durumda en önemlisi o. Çünkü çok fazla büyük alanlarda. Sadece saç olur sıklık olmaz güneş altında gene durum kelli ktir. Ama saçları kalın telli ve koyu siyah olanlar daha şanslıdır. Büyük keklikler 2 yada 3 seans yaptırırsa gayet güzel olur. imkan varsa yaptırmak güzeldir kel olmak hoş değil. 1 yıl sonra saçlar miss. Gibi çıkar ve dökülmez. Ayrıca güzel bir yerde yapılırsa asla belli olmaz. Kötü durmasının sebebi oradaki saç ekim yön ve tasarımı yapan kişinin beceriksiz olmasıdır.
geçen senelerde saçları seyrek bir elemana saç ektir senin de sevgilin olur diye laf atıyordum. bugün saçlarımın çok seyreldiğini fark ettim. ne demişler, gülme komşuna gelir başına.
Uzun saçlıyım ama ön yanlarım açıldı. Oralara düşünüyorum bakalım gaza gelip yapabilirim.
Türkiye bu konuda çok meşhur dünyada. Havaalanında Türkiyeden ayrılırken en az 20 kişi gördüm kafası bandajlı .