bugün

görsel
Al kardeş.
26 yaşında biri olarak bende çok fazla beyaz sac var.sinirli bir yapım var panik atakta var .
30 gibi başladı, ilerledi, yıllar içinde şu an saçların 2/3 lük bir bölümüne hakim beyaz arkadaşlar. duracağa da benzemiyorlar.

aynı babamda olduğu gibi.
5 tel daha beyaz çıkmış. Farklı bir hava katar ya.
Yaşıtlarım dayım gibi göründüğü için kafama takmıyorum. Tek tük beyaz da oluversin artık.
can sıkar.
Corc kuluni olmaya giden yolda sadece bir adımdır.
Kel kalmaktansa, beyaz saç daha evladır. Benim 30 yaşında başladı beyazlamaya, sağlık olsun.
beyazlar digerleri kadar kolay dokulmuyor yalan atma fuat.
Yaşlanıyorsun.
Öleceksin.
her gun bakiyorum yastikta bir tane beyaz tel goremiyorum ne hikmetse.
alnim ucak pisti gibi.
bir gun su beyazlardan birini koparayim dedim yok arkadas koku beynime kadar uzamis kopmuyor.
45 yaşındayım çok az beyazım var.ama kellik var o daha kötü.
eğer genetik bir durumunuz yoksa 28 yaşında hele de evliyseniz 26 yaşında başlayacak olan durumdur.
hayet iyi bir durumdur çünkü erkenden beyazlayan saç dökülmez derler.
Kaçınılmaz son.
Aynaya her baktığımda
O bayaz saç telini görüyor musun ?
Sorusu ile kendi kendine konuşan iç sesim; Yaşlanıyorsun kabul et diyor..
Ya son bir yılda ne çekmişim saçlarım çok beyazladı. Az önce video düzenlerken farkettim bir kez daha.Tamam yaş ilerliyor genetik yatkınlığım var tamam önceden de beyazk lakin aşırı beyazladı. Gelecekteki eşim kuzguni siyahı göremeyecek diye korkuyorum yahu jsnsn *
Şu genç yaşta 3 tel beyazım oldu bu artar off.
25 te başlar ve 30 a kadar iki üç derken bölgesel beyazlamalar belirgin hale gelir. Bana oluyor artık. 29 yaşında bu kadar yaşlılık olayına girmek çok erken be hayat.
Benim saçlara aklar düşeli çok oldu. Uzun diye belli olmuyor kesersem amica olurum. Sakala akların düşmesinden korkuyorum. Zamanı yaklaşıyor üzücü bir durum.
25 yaşındayım, lise yıllarımdan beri tek beyazım vardı o da bir gün döküldü şu an hiç beyazım yok. Dökülmesinden iyi olan durumdur çünkü erken beyazlayan saç daha kalın telli ve sağlam olur, o kadar dökülmez derler. Anneminki gibi ince saç tellerine sahip olmanın tek avantajı geç beyazlaması.
1 ay içinde saçlarıma karlar yağdı sanki üzüntüden.
Saçı gür olan herkesin başına gelen durumdur. Saçlarım gürken benimde kafamda birkaç beyaz vardı. Saçlarım dökülmeye başladığında beyazlama da hız kaybetti. Tabi dökülmeseydi, beyaz saç bir şekilde hallolurdu zaten.
(bkz: pişmaniyeleşmek)