bugün

izmir'de çiğdemist denir bunlara.
laveyan tarzi bir öğretimi de mevcut bir öğretidir. laveyan öğretisi, güçlü bir egoist yaklaşımdır. çok zararlıdır. derhal terk edilip kelle paça içilmesi gerekir.
behemoth'un yeni albümü. bi boka benzetemedim nedense.
iğrenç psikopat yeltensiz insan çeşidi.
piçlik yapmaktadırlar.

enselerinden şırıngayla su çekiyoruz.
hiç karşılaşılmayan canavar tipi. karşılaşılsa keşke.
bazı tanıdığım sağlam kara metalcilerin beğendiği ama benim pek beğenmediğim behemoth'ın son albümü. (bkz: the satanist)

ayrıca davalarına sadık şeytanın askeridir. (bkz: http://www.uludagsozluk.com/k/satanizm/)
3-5 tanesini toplayıp kedilere yem etmek istediğim insanlardır.
öncelikle çiğ ete düşkün kediler yetiştirilir. ardından satanist şahıslar üzerinde üç beş çizik atılır ardından kedilere bırakılır. keyf sigarası yakılıp izlenir.
kesinlikle kedi yemeyen ve şeytana tapmayan insandır. ama akıllarını filan kaçırmış olabilirler. ama sanıldığı gibi bir topluluk değildir. tamamen enerji odaklı bir inanç sistemleri vardır. metafizik hiç bir varlığa yani allaha, şeytana, ruha inanmazlar. tamamen enerji odaklıdırlar.

not:satanist değilim.

edit: tamam aralarında kedi kesen olabilir ama hepsi öyle değildir.
şeytana ve onun emirlerine inanan ve benimseyen kişi. eğer gerçek bir satanistten bahsediyorsak bu adamın bile tasvip etmediğim bir yolda olsa dahi benimsediği kuralları var. adam kendine karışmayana ve zarar vermeyene dokunmuyor mesela. kutsal kitabı öyle söylüyor.

bir de müslümanım deyip neler neler yapan var. sadece ufak bir kıyaslama yapmak istedim. sonuçta ikisi de genel olarak düşündüğümüzde tamamen saçma işler peşinde.
Sanıldığının aksine şeytana tapmazlar.
laveyan satanizmi benimsemişse iyi insan, kedi kesmeli özenti satanizmi benimsemişse orospunun sıçtığıdır.
Başı boş bir topluluk. Hepsi ergen olur bunların. Kedi felan kesiyorlar.
Kedi kesmiyorlar.
Köpek kesiyorlar.
(bkz: Satanik)
4 satanist 1 kediye girmeyi planlıyorum bu bayram. ilgilenen arkadaşlar bana mesaj atsın.
satanizmi benimsemiş guruh.
Bunların grupları da vardır hatta.
(bkz: Pink Floyd)
(bkz: 666)
türkiye'de hiçbir bok doğru düzgün anlaşılamadığı için, türk satanistler de satanizmi kedi kesmek, şeytana hizmet etmek falan gibi görüyorlar.
aslında satanist felsefenin altında şu yatmakta: felsefeden karşıtların birliği vardır bilirsiniz. çirkinin var olması için, güzel var olması gerekir. ya da yoksulun var olması için zenginin olması gerekir. işte şeytan iyinin var olması için, kendini kötüye adamı yüce bir ruhtur.
felsefeleri tabii bir müslüman olarak bir siktiri hak ediyor benden. ancak kimse de şeytanın varlığını kabul ediyorsa, tanrı'nınkini de etmek zorundadır. tanrıya inanmak varken şeytana tapmaz.
ama türkse tapabilir.
Luciferi daha üstün gören insanlar. Kedi falan kesmezler Allah yerine lucifer (şeytan)'ı daha üstün görürler. La vey'in satanic bible kitabını okumanızı tavsiye ederim.
Etrafına Bok kokusu yayan bir insansı tipi. Toplum içine çıkmamalı bunlar.

Edit: (bkz: münafık)
Bebek yiyenler. Laveyanlar en iyi türleri, en azından kurbanları yok. Sembolik bir dinin sembolik üyeleri.
esasında satanistlerin bilgili ve spiritüel olanları -spiritüel satanizm- halen tahmin edemeyeceğiniz sayıda fazla bir şekilde varlığını ve ritüellerini sürdürmektedir ve varlıklarını gizleyen yeraltı gruplarıdır.
güncel Önemli Başlıklar