bugün

entry'ler (587)

depresyondayım deyince abartıyorsun diyen kişi

insan bazen kendini gerçekten çok kötü hissedebiliyor. Sevgilinize/arkadaşınıza ya da bir yakınınıza depresyondayım dediğinizde “ya abartıyorsun, bir şeyin yok, takma kafana” gibi öğütler veren, neyin var? Sorusu yerine sadece siklemeyen insan ve daha çok depresyona sokma durumu.

sözlüğün geldigi leş hal

Uludağ sözlüğün son yıllarda aldığı mide bulandıran durumdur. Sözlük sözlüğün kelime anlamını bile içermeyen bir hale gelmiş bütün hayatları 31 ve seks olan huur çocuklarının dışarıda konuşamadığı konuşanı yargıladığı şeyleri açıkça ve sürekli hale getirdikleri leş bir ortama dönüştürmüştür. Artık bu sözlükte yazmaktan utanıyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu hayattan nefret ediyorum yaşamaktan nefret ediyorum her gün var olmak zorunda olmaktan nefret ediyorum borç ve paradan nefret ediyorum yaşamak için enerjim yok uyumak için, uyanmak için enerjim yok yemek için enerjim yok bir ayda 10 kilo verdim her görenin a kilo vermişsin demesinden nefret ediyorum huzursuz olmaktan nefret ediyorum insanların bencilliğinden nefret ediyorum dünya da var olan her insandan her zerresine kadar nefret ediyorum aynaya bakınca nefret etmekten nefret ediyorum. Ölmek istiyorum tek isteğim bu

uludağ yazarlarının sofistike ve elit olmaları

Hala sofistike ve elit olmaya devam edendir.

yedigün gizemli tat

Yedigün'ün yeni çıkardığı üzerinde karışık meyve aromalı gazoz yazan içecek.
Bu gün deneyeyim dedim tadı çamaşır deterjanı ve gül suyunu karışırmışsın gibi, iğrençti.

formalite gereği söylenen sözler

Haberleşelim kesin ya.

loving vincent

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Filmde fesli 2 adam görünce şaşırdığım türk izlerinin görüldüğü filmdir. Güzeldir ama filmde ki türklerle alakalı nette bir şey bulamadım bilen varsa aydınlatsın.

mersin 153

16 ağustos 2018 günü saat 04.12 itibari ile telefonu mesaj atan hain pkk nın siber saldırısıdır. Mesajın içeriği pkk övücüdür. AZiZ TÜRK MILLETI BÖYLE OYUNLARA BOYUN EYMEYECEKTIR.
KAHROLSUN pkk NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE.

hayatınız kitap olsaydı ismi ne olurdu

(bkz: efrasiyab hikayeleri)

tarihin en taşaklı politikacısı

Hitler olmayandır. (bkz: tek taşak)

hoşlanılan kızın ornitorenk çıkması

Gagası da olsa en azından memelidir.

alkol seks ve uyuşturucu kokan yozgat sokakları

Yozgat 'ta olan yozgat 'ta kalır. (bkz: lasvegas)

öldürmeyip süründüren şeyler

Sevdiğiniz bir insanın ölümü.

yazarların ikamet ettiği yerin meşhuru

Işıl ışıl her yer her yer sanki (bkz: pavyon).

asla değişmeyecek fikirleriniz

insanoğlu aşağılıktır.

şarkıcı olmak için evden kaçmak

Sana kaset yapicam. Ünlü edicem seni gel bakalım istanbula.

sözlük kızlarının cinsel organlarının fotoğrafları

Kerhaneye çevirdiniz sözlüğü huur çocukları.

en sevmediğiniz yazar

Lousalome.

şehirlere özgü buluşma yerleri

Bartın-havuz
Bartın nerede diye soracaklar olanlar ama neyse .

uludağ yazarlarının sofistike ve elit olmaları

Aradan 4 yıl geçmesine rağmen sofistike ve elit olmaktan vazgeçmeyen sözlük yazarlarıdır.