tiyatrocu esra akkaya'nın yönetmen eşi kudret sabancı ile chevrolet jipin içinde uygunsuz şekillerde kameraya yakalandıktan sonra paspası öpen, koltuğun altına gömülmeye çalışan acınası durumlara vasıl olmuş rezil kepaze...
baba bir anne ayrı kardeşi uludağ üniversitesi fizik bölümünde üç yıl okumuş, sonra atılmış, motorsporları dünyasında epey tanınmış kişi.
en büyük yanlışı ihanete ortak olarak degil,devekusu gibi kafasını asagı sokup kıcını acıkta bırakarak yaptıgını düsündüğüm sahıs *
her zaman sert bir duruşu olan oyuncu. nedense oynadığı "iyi" kişilikli rollerde inandırıcılığı olamamıştır üzerimde. aliyeden sonra şimdi yine güldünya adlı dizide de iyi bir kadını oynuyor ama sanem çelik tam kötü kadın rollerinin oyuncusuymuş gibi geliyor bana. bence kara melek dizisinden sonra inandırıcılığını yitirdi ve özel hayatında yaşadığı olumsuzluklarla da bunu pekiştirdi. hee ayrıca bide sevmem kendisini. ama yaşadıklarından ötürü değil, oldum olası sevmiyorum, bi acımasızlık var gibi o kadında. çok mu önyargılıyım ne. neyse öyle işte.
Sanırım benim için gelmiş geçmiş en başarılı kadın oyuncu.

Bendeki bu sevda kara melek ile başladı aliye ile top noktasına ulaştı. Şimdilerde edho'da oynuyor ama dizinin konseptini sevmediğim için izlemiyorum. Fakat sanem çelik başkadır..

Edit : Allah sizin belanızı vermesin. Evet.
bir döneme damga vurmuş evli yönetmenini dizide ayartıp ilişkiye girmiş ardından yurtdışına gitmiş kadındır. helal olsun koca şeyli ııı neydi adı ya, hıh yürekli kadındır.
1975 istanbul doğumlu, istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı bale ve tiyatro bölümü mezunu oyuncu.özellikle seyircilerin hafızasında kara melek`te canlandırdığı kötü kadın tiplemesiyle yer etmiştir.

(bkz: ayın karanlık yüzü)
(bkz: aliye)
(bkz: günahım neydi allahım)
(bkz: sır çocukları)
(bkz: canım kocacığım)
(bkz: hititler)
(bkz: kör talih)
(bkz: filler ve çimen)
(bkz: yaban)
(bkz: kara melek)
Özel hayatı ile malum dizideki mazbut anne rolünün birbirine karıştırıldığı ve böylelikle Kurtlar Vadisi'nde ölümü ile adına mevlut okutulan Çakır'dan sonra halkımızın hayal ile gerçeği ayırt etme yetisinin ne kadar zayıf olduğunu bir kez daha gösteren şahsiyet.
eski model şimdinin oyuncusu, yoksa zaten oyuncuyduda modellikte yaptıda oyunculuğa devam mı ediyor tam bilemiyorum * güzelliği kadarda zeki olan bana yaptığı bir saatlik konuşmada birçok düşüncemi değiştirebilen harika insan.
(bkz: aliye)
sanırım benim için gelmiş geçmiş en başarılı kadın oyuncu.

bendeki bu sevda Behzat ç Ankara yanıyor ile başladı. şimdilerde edho'da oynuyor. Yine aynı ses tonu ile. sanem çelik başkadır..
bebek gibi yüzü olan hatun.
kara melek dizisi ile adını duyuran, aliye dizisiyle hayran kitlesini artıran, güzel ve başarılı kadın oyuncu.
adamın karısı evli olmadıklarını, kocasından ayrıldığını ve de kendini aldatanın kocası olduğunu söylemiştir. aliyeyi hiç suçlamamıştır.
eskiden çirkin bulduğum ama şimdiki halini görünce ağzımın açık kaldığı oyuncu. eski tipinden daha da gençleşip güzelleşip tvlere dönmüştür.
aliye de canlandırdığı anne karekteriyle bütün erkeklerin gözünde evlenilecek kadın statüsüne ulaşmıştır. fakat gel gör ki evli yönetmeniyle yakalanınca akıllara kara melk i getirmiştir.