bugün

kesinlikle izlenmesi gereken, göz doldurtan filmdir. özgü namal oyunculuğuyla ayrı bir tat katmıştır.
sokakta yaşayanların da hala bir umudu olduğunu anlatan izlenmesi gereken film. neden ses getirmemiştir bilinmez.
"suçlu çocuk yoktur suça itilmiş çocuk vardır" temasını güzel bir şekilde işleyen türkiye'de güzel şeyler de yapılıyor dememe sebep olan film.
annenin oğlunu tv de sokak çocuklarını gösteren bi programda görmesiyle kanal binasına gittiği ve kanal ın adının bsg tv tv olduğu filmdir.. *

ayrıca özgü namal gibi bi kızın üstü başı perperişan, muhtemelen pis kokan, sokakta yaşayan bi adama bakabileceği nasıl düşünülmüştür anlaşılmaz..
vardir boyleleri. mahallenin kara kutulari gibilerdir. herkesin hakkinda bir bildikleri sir vardir ve bu onlari dokunulmaz kilar.
az önce izledim.. sonu kötü olan fakat çok etkileyici bir film.. bu filmi politikacılara zorla izletip daha sonra hala neyin peşinde olduklarını sormak isterdim..
(bkz: o çocukları)
dün gecenin bir yarısı kanalları değiştirirken denk geldiğim film.
fırat tanış'ı da görünce, izlemeye karar verdim.

Filmin sonunda gözlerimin dolduğunu farkettim, çok hoş bir film...
Oyunculuklar da genel anlamda kaliteli...
Sokak çocukları ve sokakta yaşayan insanlar bu kadar iyi anlatılabilirdi ancak. Acılarını, sevinçlerini...
Bu filmde onları daha iyi anlayabilirsiniz. kesinlikle izlenmesi gereken film.
Suan ıtıbarıyle kanal d de baslayan fılm.
izlediğim film.