bugün

http://www.sanalmarketim.com adresinde ikamet eden online bilgisayar ve çevre birimi mağazası.dükkan olarak ankara/kocatepe'de eternal bilgisayar adıyla bulunmaktadır.kaliteli ve ürün sonrası güzel hizmet isteyen bireylerin uğramaları yararlarınadır...
harika bir alışveriş sitesi. son derece hızlı ve kaliteli hizmet veriyorlar.

(bkz: bu reklam mı acaba diye düşündüren entryler)
Son derece hızlı, müşteri odaklı mahallemizin bakkalı tadında alışveriş sitesi. beni arayarak bu şekilde siparişinizin elinize geçmesi uzun sürebilir, şöyle şöyle yapın demeleri. ben siparişimi iptal ettikten sonra bile ithalatçı firmaya ürünü sipariş etmeleri gönlümü fethetmiştir.
dün öğlen saatlerinde verdiğim siparişi bu sabah 10:30 da elime ulaştırmış site.

tavsiye ederim.
antalya merkezli online alışveriş sitesi. genellikle bilgisayar bileşenli ürünler satar. çekinmeden laptop alabilirsiniz paketleme işlemi konusunda çok hassaslar, müşteri hizmetleri konusunda da ve antalyadan istanbula gönderilen kargo gönderme saatine göre 1-2 gün arası değişmektedir.
ekşi*'deki bir tane alışveriş özürlüsü yüzünden resmen p. ç edilmiş koca alışveriş sitesi.sahibinden'den sonraki en güvendiğim e-market sitesi.
1,5 yıl önce aldığım zowie mouse bozuldu ve garantiye yolladım. Tamir edilemeyeceğini ve iade hakkı kazandığımı öğrendikten sonra sanalmarketimle iletişime geçtim, her şey gayet güzel yeni mouse'um elime ulaştı.