bugün

arada komisyoncu olmadan, direk.
(bkz: sahibinden ihtiyaçtan)
(bkz: sahibinden com)
(bkz: muayyer)
resimdeki 20tl. ama ben bunu 35 tl’ ye satmak istiyorum. çünkü ben tok satıcıyım, fiyatını da ona göre belirledim. bütün ağır bakımlarını yaptım. hergün siler, tozunu alırım. cüzdandan çok nadir çıkar. kapalı cüzdan parasıdır. hiç bir hasarı, çiziği yok. sadece cüzdan katlamasından dolayı bel altının ortasında katlanma izi var. markete girince sanki bütün marketi alacak gibi hissettirir. alıcısını üzmez. al cüzdanına koy, kafan rahat olsun. neticede 1 tane burger parası. para hakkında gereksiz soru sormayın. kalbinizi kırarım. lütfen 35 lira ve daha üstü fiyatlara almak isteyen ciddi alıcılar arasın. pazarlık, paranın yanında yapılır. alana satana şimdiden hayırlı olsun.

Not: günümüzde ikinci el araç satışları(temsili)

görsel
Sitenin adı sahibinden, içerideki herkes galerici amk. Bu çakallar da tutturmuşlar bi "şu isme opsiyonlanmıştır"

Böyle böyle adam s2yorlar.
Dolandırıcı yatağı. Bulgaristan'da kaptan andreu Türkiye'de sahibinden Kom.
insanların mesaj aplikasyonu muamelesi yaptığı tuhaf site.

Muhtemelen ikinci el eşya satan bazı "uyanık" kimseler ürünü ederinden ucuza alıp kar koyup satma peşinde.

Çünkü ne hikmetse herkesin bütçesi kısıtlı; fakat kısıtlı bütçeleriyle kahve makinası, Ekmek kızartma makinası falan almak istiyorlar.

Değişik bir yaklaşım *

görsel
Satıcı için bu durum böyleyken alıcı içinde farksızdır. ikinci el bir mal alayım daha uygun olsun dediğinizde sıfırının daha uygun olduğunu göreceğiniz ilanlara karşılaşırsınız. Sıfır alacak kadar enayimiyim biraz daha biriktirir ikinci el alırım şakalarının ortaya çıkmasına neden olmuştur.
ölücü dolu yer. i7 işlemcili harici ekran kartlı 10gb ramli bilgisayarı koyduk 2.5 millet ucuza alsın yatacağına diye A7 tablet ile üstüne 500 verirseniz takas yapalım diyen gördü bu gözler. Daha önce de benzer bir cihaza xbox360 vermişti biri kolları yok ama deyip.
Sabahtan beri giremiyordu ofisteki arkadaşlar. Şimdi de twitter'da sahibinden.com domaini yıllık dönem ödemesi gecikince boşa düştüğü ve Florida'dan bir network şirketi olan Network Solutions LLC tarafından 2025 yılına kadar satın alındığı yazıyor. Lan doğruysa bütün bu işlerden sorumlu ne kadar insan varsa hepsini sepetlerim. Çok güzel bir paraya ya adresi alacaklar ya da orasına burasına yeni bir harf ekleyip devam edecekler. Ama bu da bir dolu reklam, duyuru parası demek. Hayırlı işler.
patates olmuştur.
Sunucu hatası diyor.