bugün

entry'ler (197)

hastası olunan sözler

"aşk topuklarından etine kadar işlemiş bir nasırdır, ya canın acıya acıya adım atacaksın ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. her iki yolda da, tek bir gerçek olacak; canın çok ama çok acıyacak"

mevlana.

ilişkilerden öğrenilenler

ilişkinin "bitti" denildiğinde bitmediğidir.

tolgay ali arslan

Maça sonradan girip beşiktaşı ipten alan oyuncu. Yerli zidane. Attığı soğukkanlı çalımlarla, topa vuruşuyla liverpoolu darmadağan etti. Neden yedek anlamıyorum.

türk erkeği blöfleri

geçen halısahada bir goller atmışım; sanırsın bir messi bir ronaldo.
ben çok deli içerim, bak getir bir büyük tek başıma devireyim bana mısın demez.

uykuya direnmek

8/5 mesai içerisinde sürekli çabaladığım eylem. kafayı koysam 10 saniyede giderim ama yok. uyumamalıyım, uyumamalı...

aklı bacak arasında olan insan

arap ülkelerinde daha beterdir. kız çocuklarını 4-5 yaşlarında cinsel isteği yok etsin diye sünnet ederler. bu işlem sonucunda cinsel duyumları yok olmuş olur.

mini etek giydiğinde öküz gibi bakar milletimiz ardından "orospuya bak bunlara tecavüz edince suçlu oluyorsun" diye ekler. eee oha ama çöşşşş dedirtir.

cumaya gittiği halde iddaa oynayan tip

olum o da bir şey mi lan ? ben içki masasından kalkıp namaz kılan gördüm. artık kafası mı iyiydi bilemiyorum.

taş atmak yumurta atmak tweet atmak

satırla birine kesmekten daha önemli suç teşkil eder. idama kadar yolları vardır.

babaya lan sen kimsin ki diyen evlat

daha babasını tanıyamamış kimse. izleyelim görelim. oynat uğurcuğum

atatürk olmasaydı geyikleri

aslında mantıklı olan geyiklerdir.

bir ingilizin elinin altında sömürülmek mi istiyorsunuz nedir anlayamadım ki ? *

gezi eylemcilerine bok atan yobaz

keşke sadece bok atsalar dediğimiz yobazlardır. nasıl bir insansınız ki çıkıp sokak köşesinde tek sıkıştırdığınızı kız-erkek ayırt etmeden 1 e 10 kişi sopalarla öldüresiye vuruyorsunuz ? müslümanız diye geçinirsiniz. yürüyenlere tepeden köşeden taş atarsınız. siz insan olmazsınız.

kızlı erkekli yapılabilecekler

evlenmeden aynı evde kalabilirler. gece birlikte uyuyabilirler. sabah çiftten biri erken kalkıp kahvaltıyı yatağa getirerek hoş bir sürpriz yapabilir. olur böyle şeyler.

benfica fenerbahçe maçındaki penaltı

yanlış karardır. fenerbahçeye finalde canı gönülden başarılar dilerim. bu maçta daha bitmedi 1 gol daha bekliyorum
not: türkiye yi temsil eden fenerbahçeyi tebrik ediyorum.

atatürk ün halka içki dağıtması

şimdi ki fiyatla karşılaştırırsak daha ne istiyorlar dedirten dağıtım. ayrıca içki zehirli değildir efenim. metil alkol vardır o ayrı.

justin biber türkiye ye geldi

yurt dışına çıkmak için en uygun zamanın geldiği anlaşılmıştır. justinin konserleri +18 olsa kaç kişi gider merak ediyorum.

1 mayıs 2013 fc barcelona bayern münih maçı

bayernin en az 2 tane daha atacağı maçtır. hızını almışken bir 4 tanede nou camp da atar.

zina fuhuş fakirlik getirir

bir sonraki aşaması cinsel ilişki fakirlik getirir olan pankarttır. size ne kardeşim insanların düşünce ve hareketlerinden. sizi kısıtlıyorsa veya özgürlüğünüze bir zararı varsa gidin şikayetçi olun. zina ile fuhuşun ayrı kelimeler olduğunu bile bilmeyen bir dernek yazısı bu kadar olur demek istiyorum.

40 ından sonra ateistlerde oluşan göt korkusu

anlatılanın aksine 40 ından sonra müslümanlarda oluşan göt korkusu olması gerekendir. ben hiç bir yerde 40 ından sonra korkmaya başlayan bir ateist ne gördüm ne duydum. genelde 40 yaşını geçen müslümanlar artık sevap işlemek için cuma namazlarına gitmektedirler. 50 sine gelenler artık vakit buldukça camiye giderler. 60 olanlar ise abdestsiz dolaşmazlar. bu böyledir.

uzaydaucanmeteor

sürekli benimle uğraşan yazardır. sohbeti iyidir. candır can.

yetenek sizsinizde imagine

paint ball silahlarıyla gösteri sonunda arka fonda çalınmıştır. şaşırtıcı olmuştur.