bugün

ikisi de Sony ve HTC yanında halt yemiş.
her ikisinide kullanan insaların yorum yapması gereken başlıktır. Zamanında s3 ve s6 kullandım şimdi iPhone 5s kullanıyorum. Hiç tartışmaya gerek olmadığını düşünüyorum. iPhone kullanmak insana farklı geliyor. Daha profesyonelce. Bence iPhone her bakımdan daha üstündür. Ayrıca Samsung piyasadaki çoğu Markadan kötü artık. Sattıkları telefonlar 2 yıl sonra performans olarak çöküyor.iphone da böyle bir sorun da yok. Performansı ilk günkü gibi stabil ve istikrarlı.
iphone yazılımda iyi ancak donanımda samsung diyorum apple bu donanım konusunda biraz daha iyileştirme yapması lazım. Bence insanlar ihtiyaçlarına göre almalılar telefonu.
Kullanımı rahat ve güvenilir olduğundan tabi ki iPhone. Samsung da ancak arkasından takip eder.
Samsung tel maşa ürünler konusunda dünya lideridir.yanlızca promo ve marketingi mükemmeldir.iphone'u ürün kalitesi pazarlaması olarak hiç bahse değer görmüyorum bile borsa ve ciro değerleri ortadadır.aslında bu iki markaya alternatif sesizce yoluna devam eden ve acayip kaliteli ürünler üreten bir ürün var keşke android işletim sistemi kullanmasalar dediğim marka (bkz: huawei)
aralarında kaldığım ikilem. samsung olarak note serisi hoşuma gidiyor iphone olarak ise bilgim yok ama gözlemlerime göre çok kullanışsız geliyor elime aldığım da telefon beni engelliyor sanki. ikisinide kullanan veya iphone kullanan yazarlar beni bilgilendirirse çok sevinirim.
iphone bir boka yaramaz ayrıca bir sürü paranı alırlar
android candır istediğini yaparsın.
IQ seviyem tek haneli mi iki haneli mi sorusu gibidir. samsung lg ile bile kıyaslanacak kapasitede değilken iphone ne?
iPhone.

Edit: ulan neyi eksiliyorsunuz anlamıyorum ki ? Adam model sormamış, özellik sormamış ? Sığır mısınız nesiniz ? Apple ı samsungdan daha çok seviyorum, bu kadar. Eksilenecek ne var bunda ?

Haa ikisine de o paraları veren adamın aklından şüphe ederim. Ben asus zenfone 2 kullanıcısıyım. Hızsa hız, performanssa performans. Beni gayet de iyi karşılıyor. Onun yanında ipad mini 2 de kullanıyorum. işletim sistemi olarak bakacaksınız androidin ios la kıyaslanması bile ayıp bence. Ios la baş edecek bir işletim sistemi yok şu an.
hangisini kullanmadıysan o, kullanmadığın telefon hep güzel gelir, komşunun tavuğu komşuya kaz görünür ya o hesap, eğer ikisinide kullandıysan o zaman iphone al.
Her ikisi de güzel ama samsung al. Eger samsung alacaksan da ya A serisinden yada S serisinden al.
Kesinlikle samsung değil, gördüğünüz yerde depara kalkın. Samsung'a verilen para boşa gitmiş demektir, nerdeyse hepsinde bir sorun var.
Benim kullandığım lg G4 anakart arızası verdiğinde lg üretim hatalı olduğunu bile bile kullanıcı hatası diyerek geri çağırması gereken bu modeli piyasadan toplatma kararı almadı.

Demem o ki iphone da 6 plus kasaları ince olduğu için eğrilme sorunu kronik olduğunda onu da ücretsiz değiştirmedi.

Samsung note 7 leri batarya sorunu nedeniyle uçaklara alınmaması gündeme geldiğinde piyasadan topladı.

Sonuç : markanın itibarı da önemli bu konuda.
adam android diyo samsung diyo yaa hahah.
iphone da kullanıyorum samsung da.
iphone fazla Kişiselleştirilmiş bir cihaz, müzik indiremiyorsun, başka cihazlara birşey atamıyorsun, bir sayfaya girmeye kalkıyorsun hemen icloud şifresini istiyor.
Başlicam don undan kilotundan senin !
Terbiyesiz!!!
Iphone alıcaksan sadece telefon olduğunu bilerek al.

Samsungu alıcaksan eğer 1 yıl yada 2 yıl sonraya değiştirmeye hazır ol.

Benim tercihim iphone, telefon delisi değilim ve yaptığım günlük şeylerinde hızlı olmasını istiyorum.
(bkz: samphone)
Iphone zor bir telefon katılıyorum. Bu telefonu alan 128 lik falan alıyor sonra da bilgisayara aktarmak vs ile ugrasmiyor.

Kredi kartını bir kere tanıtıyor sonra parmak izi ile her şeyi ücretli satın alıyor.

Çoğunluğu arama mesaj whatsapp facebook vs den öte bir işle uğraşıyor diyemeyiz.

Dahili Hafıza olması falan gençlere dert.
Bir telefona 3-4bin para vermek cidden akil kari bir sey degil. Hizli olabilir, uzun omurlu olabilir lakin dunyayi mi kurtariyosun abi? 3bin lira ne demek amk?

Samsunglarda da duzgun kullanimda 3 bucuk seneyi devirebiliyorsunuz. Tabi yavaslamalar yok degil, zaten iostan kimse hizli kaliteli demiyor ama o paraya cidden gereksiz.

Note serisine bakabilirsin dostum. Cidden saglamdir.
nokia 1110.
Ben Samsung kullanıyorum, "şunu kullanan salaktır" diye bir şey diyemem öncelikler farklı.
iyi kamera, işlem gücü vs Samsung gayet ideal.
iphone 5 kullanırkende kamera hariç memnundum. O da gayet hızlı sadece biraz fazla düz.

Ancak laptop konusunda macbookların yeri ayrıdır. iphone yavaşlıyor fakat macbook cidden ilk gün hızında ve uzun ömürlü.

Yani öncelikler belirliyor ne kullandığımızı.Artısı eksisi bence denkler.
kisa bir sure onceye kadar iphone'ndu. ama artik samsung. tersine göç gibi birsey oldu ama deneyenler bana katilacaklardir kesinlikle.
1 yıl önce arkadaşım iphone6 aldı, ben general mobile 4g.. Benim telefon cayır cayır çalışıyor, arkdş iphonu günde 3 kez sarj ediyor.
huawei der giderim şarjı 5 gün gidiyor pokemon go oynarsam 2 .
iphone işletim sistemiyle bir adım önde olsa da, malzeme kalitesi ve donanım bakımından samsungun kat kat altındadır. aşağıdaki testler bunu kanıtlamaktadır:

https://youtu.be/yWYHHNADK04
https://youtu.be/aD3rexCtL-A
https://youtu.be/m1_eGKsoA-U
güncel Önemli Başlıklar