bugün

4 aylık asgari ücret ile telefon enteresan, normal ülkelerde 4 aylık asgari ücret ile vasat bir araba alınabilir.
kocaman 5.8" ekrana 3000mAh plus modelinin 6.2" ekranı için ise 3500mAh pil koyarsan ve kendi üretimin olan ne olduğu belirsiz ve güven vermeyen Exynos 9810 işlemciyi koyarsan bu telefonu teknolojiden anlayan birisine sa ta maz sın. cahil fanboylar ve telefondan anlamayan kişiler alır bunu. ayrıca 4600 - 5200 lira verene kadar iki katı performansı yarı fiyatına veren telefonlar var. hatta daha düşük fiyata.

özet : alınmaz.
samsung un sictigi yeni model telefon. sicar gibi cikariyor. hemen hepsi de birbirine benziyor.

Iphone 7 plusi esine verip xiomi mi max 2ye gecen biri olarak, samsung a daha para vermem. Apple mi, o kalbin de. uys canim benim.
nikon d7100 ikinci elde temizi 2.500 tl
huawei mate 10 lite ikinci elde 1.500 tl
xbox veya ps da 1200 e alabilirsiniz.

eder 5200 tl. ve bu şekilde ödeyeceğiniz 5.200 tl'nin hakkını sonuna kadar alırsınız. benden söylemesi.

sonuç: 5.200 tl bu telefona verenin aklından şüphe ederim.
Değişken diafram aralığının ilk defa bir telefon da kullanıldığı modeldir. Kamera konusunda rahatlıkla diğer tüm markaların eline verebilir.
bu telefonu adam gibi kullanabilmek için bilgisayar mühendisi falan olmak lazım. instagram, facebook ´tan öteye gidememiş şahıslara bikaç numara büyük gelir böyle şeyler.

bi de çok önemli olarak diyafram aralığının bi telefonda ilk kez kullanımı durumu var. sor sözlükte, diyafram nedir, diye, bakalım kaç kişi bilebilecek?
haziran sonu almak istiyorum. çok geç olur mu acaba ?

bilen biri bilgilendirirse sevinirim.
Kendisinin ve plusinin ithalatçı garantilileri dünden itibaren hepsiburada'da satılmaya başlanan telefon. Şu an hepsi sepetimde *

görsel
Şu anda alınmaması gereken bir telefon.

Çift kamera olsun samsung olsun diyorsan Note8 al en azından S pen işini görür. Eğer ona da ihtiyacın yoksa git S8 al.

Hatta daha da risk almayı Seviyorsan note fan edition al, yarı fiyatına geliyor.
lg g7 varken çöp olan telefon. haziran'a kadar bekleyip g7 almak gerekir. samsung'tan kalem pil dahi almayın.
güzel telefon ama bu fiyatı hakettiğini düşünmüyorum. Yeni galaxy s8 aldım, s9'un bundan sadece birkaç farklı özelliği var. Zaten 1,2 ay beklenirse fiyat da düşecektir.
Ölü noktalar sebebiyle dokunmatik giriş konusunda cihazın tepkisiz kaldığı hususunda söylemler bulunmakta.
aklımda samsung galaxy s10 varken bir telefoncuda kutusu açılmamışını gördüm bunun. Aynı şekilde kapalı kutu note 9 da vardı ancak bilgisayarıma da amd rx 580 ekran kartı alacağım için s 10 ve note 9'dan feragat edip kapalı kutu s9 aldım. Gayet memnunum. i phone 8 kullanan apple fanboy'u arkadaşım dahi telefonu biraz kurcalayınca akıcılığına hayran kaldı. Android 10 güncellemesinin bu telefona geleceği günü merakla beklemekteyim.