bugün

Çığır açacak telefondur. Fiyat performans oranı olarak iphone 7den kat kat iyidir. Özellikle kapalı çarşılardaki telefoncularda bi program yüklenerek üç boyutlu görüşmeyi sağlayabiliyor.
(bkz: kahinin yalancısıyım)

aylar sonra gelen edit: başlığı iyi parsellemişim, şimdi reklamlar.*

şuradan telefonun tüm özelliklerine ulaşabilirsiniz: http://www.gsmarena.com/s...ng_galaxy_note_4-6434.php

link ölürse diye buraya da yazalım:

Genel özellikleri:

2G Network ---- GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network ---- HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
4G Network ---- LTE 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600

Gövde:

Boyutları ---- 153.5 x 78.6 x 8.5 mm (6.04 x 3.09 x 0.33 in)
Ağırlık ----- 176 g (6.21 oz)

ekstra özellikler:

- S Pen stylus
- Fingerprint sensor

görüntü:

türü -------- Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
büyüklük ---- 1440 x 2560 pixels, 5.7 inches (~515 ppi pixel density)
Multitouch -- var
koruma ------ Corning Gorilla Glass 3

ses:

alarm türü ---- Vibration; MP3, WAV ringtones
hoparlör ------ var
3.5mm jack ---- var

hafıza:

kart yeri ---- microSD, up to 64 GB,
dahili ------- 32 GB

DATA:

GPRS ---- var
EDGE ---- var
Hız ----- HSDPA, 42 Mbps; HSUPA; LTE, Cat4 (N910C), Cat6 (N910S), 50 Mbps UL, 300 Mbps (N910S), 150 Mbps (N910C) DL
WLAN ---Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi hotspot
Bluetooth ---- v4.1, A2DP, EDR, LE
NFC ---- var
Kızılötesi ---- var
USB ---- microUSB v2.0 (MHL 3), USB Host

kamera:

ön kamera ---- 16 MP, 3456 x 4608 pixels, optical image stabilization, autofocus, LED flash
özellikleri ----Dual Shot, Simultaneous HD video and image recording, geo-tagging, touch focus, face and smile detection, image stabilization, panorama, HDR

Video ---- 2160p@30fps, 1080p@60fps, optical stabilization
arka kamera ---- 3.7 MP, 1080p@30fps

özellikler:

ram: 3 GB RAM

Chipset: Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910S) ile Exynos 5433 (SM-N910C)

CPU: Quad-core 2.7 GHz Krait 450 (SM-N910S) ile Quad-core 1.3 GHz Cortex-A53 & 1.9GHz quad-core ile Cortex-A57 (SM-N910C)

GPU: Adreno 420 (SM-N910S) ile Mali-T760 (SM-N910C)

batarya: 3,220 mAh battery

Sensörler: Accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, gesture, UV, heart rate, SpO2

Messaging: SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM

Browser: HTML5

Radio: TBC

GPS: Yes, with A-GPS, GLONASS, Beidou

Java: Yes, via Java MIDP emulator

Renkler: Frosted white, Charcoal black, Bronze Gold, Blossom Pink

- ANT+ support

- S-Voice natural language commands and dictation

- Air gestures

- Dropbox (50 GB cloud storage)

- SNS integration

- Active noise cancellation with dedicated mic

- TV-out (via MHL A/V link)

- MP4/DivX/XviD/WMV/H.264/H.263 player

- MP3/WAV/eAAC+/AC3/FLAC player

- Organizer

- Photo/video editor

- Document viewer(Word, Excel, PowerPoint, PDF)

- Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa

- Voice memo/dial/commands

- Predictive text input (Swype)
Çıkacağı meçhul telefondur çıksa da göreceğimiz meçhul telefondur görsek de bu kadar erken başlık açılmaması gereken telefondur.*
eylül 2014'te tanıtılacak telefon.

20mp kamera, 4 gb ram, gerçek 8 çekirdekli 64 bit işlemci, güçlendirilmiş batarya ve yeni s-pen ve yazılımsal yeniliklere kesin gözüyle bakılıyor.

kavisli ekran, 2k (2160p) ekran çözünürlüğü, metal kasa ve 128gb telefon hafızası seçeneği ile gelmesi ise olası. ekran boyutu da tahminen 5.5 ile 6 inç arası bir şey olacak.
4 fındıklı ve 8 leblebili geleceği iddia edilen telefon. onyüzmilyon gocabayt ekranı ile göt dolduracakmış.
Taşınabilir olmayacaktır. *
telefon-tablet dengesini bozacak olan cihaz.
eğer 20 mp kamera ve su geçirmemezlik özelliğine sahip olsaydı xperia z2 yerine almayı düşünebileceğim telefondu.

über bi cihaz olacağı kesin.
Bükülebilir ekranla geleceği iddia edilen note ailesinin 4. Üyesi.

4 gb ram, 8 çekirdekli 64 bit işlemci gibi sızıntılar da mevcut. Donanım olarak Ne kadar iyi olursa olsun, Android işletim sistemindeki eksiklikler yüzünden yine rehberde kasacak, saçma sapan şekilde resetler atacaktır bir süre sonra.

Yalnız şu ana kadar apple'nin yaptığı gibi devrim niteliğinde bir özellikle gelirse piyasayı siler süpürür. O da bükülebilir ekran...

Umarım eylül ayının ilk haftası bu tip bir cihaz tanıtılır. Benim gibi yıllardır iphone kullanan insanların dikkatini çekmek istiyorsa en azından böyle bir politika izlemeli.
şöyle bir şeymiş:
görsel
görsel

Bükülebilir ekran kullanılacak iddiaları yersiz çıktı. note 3-note 3 neo'daki gibi iki ayrı model gelme olasılığı da yüksek.
4 Eylül de tanıtılacak olan, Snapdragon 805 (2.46 ghz) işlemcili olması muhtemel bir phablet. Ekran boyutu 5.7" olacaktır. Türkiye'ye her zaman olduğu gibi lte (4g) desteklemediği için exynos işlemcili versiyonu yollanacaktır.
Çinli firmayı geçmek için yapılmış bir telefon. 4 gb ram ve sd 805 işlemci efsane olmuş. inşallah dedikleri gibi gelir.
elde çanta taşır gibi telefon taşıyanlar için birebir olacaktır.
ancak sırt çantasıyla taşınabilir bir samsung saçmalığı...
3 bin den açılıp 2 bine düşecek samsung modelidir.
az önce tanıtılmıştır. youm ekranlı qhd ekrana sahiptir. ayrıca batarya süresi artmış ve hızlı şarj özelliği eklenmiş telefondur.
3000 den açılıp 1 senede 1000 tl ye inecek olan telefonumsu.
şahsen note 2 ile 4 arasında hiçbir fark göremiyorum.
note 1 il arasında bir kaç hız özelliği vardır. olm alışın bunlara lan artık. bakın özellikle samsung ve htc telefonları telefon çıkarmak için telefon çıkarıyorlar. kanmayın ibnelere. almayın şu boktan aletleri.

ancak telefonunuz artık kullanılmaz hale gelir ihtiyacınız vardır alın. ama elinde note 3 olan adamın note 4 alması nedir arkadaş.

ayrıca bana göre en iyi iki telefon markası sony ve apple dır.
samsung un da artık apple a yaklaştığını gösteren telefon. apple hep 'ya ayfon ların hepsi aynı her telefona 1-2 özellik ekleniyor' diye eleştirilir. ama teknoloji bunu emrediyor napıcanız. açık yazılımlı android de de artık durum bu arkadaşlar. 1 özellik ekleyip dış görünüşü değiştirerek yeni telefon çıkarmaya başlıyorlar.

tabi ben sony xperia z3 ün de z2 ile aynı olacağını bilen biri olarak z4 alacağım direk. zaten o zamana kadar belki anca para toplarım. fakirim de.
Kitkat ile çalıştığı sürece cağnım note 2'yi değiştirmeye gerek yoktur.
Note 2 mi değiştirmemi düşündürtecek değişimlerle -note 3 de olduğu gibi- gelmemiş telefondur. Yavaş yavaşda aga teknolojinin de cıvkı çıktı amk dedirtti bana.

Bana sorarsanız kanmayın bu firmalara. Elinizdeki telefon hala iş görüyorsa devam edin derim. Ha tabi siz yenilik seviyorsanız sürekli o ayrı tabi.
teknoloji ile yarismak imkansizdir note 8i bekliyorum ben.
Arttırılmış megapiksel arttırılmış işlemci gücü arttırılmış plastik. Değişen bişey yok.
Yeni ne getirdiği bilinmeyen tablet telefon. Az bir şey daha hızlı belki.
alınan note 3 ün daha borcu bitmeden yeni çıkan telefon. ulan adamlar ne çok telefon çıkardı ya.
ağzını yüzünü dağıtmak gibi bir gereksinimim olmayan note 2 den sonra almayı düşünebileceğim telefondur. şimdilik düşünmüyoruz.