bugün

(bkz: ayyy öyle tatlı öyle tatlı ki bi görsen)
zirvede nickini zorla ezberleten hareketli neşeli insan,okul hakkındaki tiyolarıyla tecrübesini konuşturan yazare
dünya şekeri yazar. onu görünce gülümsememek imkansız sanki.*
beni aylar önceki zirveden tanıyıp "aaa kocaman olmussun sen diyen" yazar*. selamlaşıp vedalaşmanın dışında konuşmaya fırsat bulamadığım yazar.
selamını sabahını alıp kendisine buradan eyvallah dediğim süper sarışın , huysuz ve tatlı kadın. bi de neşeli idi birde enerjikti öyle hatırlıyorum kendisini. (bkz: seni hep bu halinle hatırlamak istiyorum bebek). yea.
zirvede konuşulmamış neyse artık başka sefere diyerek gamlı bir şekilde kenara çekiliyordum ki gördüm ki başka yazara ben diye yazı yazmış yazar.* bu hususta nickimi beğendiğini söyleyerek yırtmış yazar. pek bir neşeli birine benziyordu. ne diyim başka zaten başka yere yazmış yazımı.*
zirve'de beni ve kuzenimi* görunce "ooo amma büyümüşssünüz siz" diyen yazar. büyüyoruz mütemadiyen be azizim.. *
bu pazar çay içiyoruz zirvesinde tanışamadığım yazar. başka zirvelere artık.
kendisini bir yerden tanıyacağım ama bir türlü kestiremediğim yazar. *
zirvede, nickini unuttuğu peygamber devesi ile beraber tanıştığımız, "ben sizi sevdim yanınıza oturim" diyerek yanımıza gelen iyiki de gelmiş olan yazar. çok sıcak, çok neşeli davrandı sağolsun. biraz daha uzun sohbet etmek isterdik kendisiyle. başka zirvelerde inşallah. ayrıca, hakkımda girdiği, abartılmış ve şukela entry içinde teşekkürü borç biliyorum.
zirvede hoş sohbet ettiğim cıvıl cıvıl, kıpır kıpır, konuşkan, cana yakın bir o kadar da unutkan yazar. zirveden sonra nickimi unutmasıyla beni üzen* kişi.
dost insanı, güven veren can yarısı.
uludağ sözlük dizisinde emmioğlu bican karakterini canlandıran zat.
arım balım peteğem. yirim.
dönmek
mümkün mü artık dönmek
onca yollardan sonra
yeniden yollara düşmek
neresi sıla bize neresi gurbet
Rakılı akşamlar, gün batımları
Çocuk gibi ağlar yaz sarhoşları
Olmamış yaşamlar, eksik yarınlar
Hatırlatır her şey eski aşkları
Neresi sıla bize, neresi gurbet
Yollar bize memleket
sanat için erkek rolü bile oynayan hanım, rol arkadaşım.* yolladığı mesajlarla dizi kadrosunu bir arada tutucu özelliğe de sahip. alt devrem olmasına rağmen girdiği entry sayısı benimkilerden 2 kat fazla. hem de kalite bozulmadan.
saygıdeğer salihcihim.***
harp sesine benzeyen insan.
kendi başlığının altından bana ahkam kesen yazardır. buyrun er meydanına. yüce rabbim işini biliyor ya biz erkek olsaydık. allah muhafaza.
eve gizli gizli erkek almayan rockstar alan yazardır.
(#1358468) ilgili olayda yanımda bulunmuş, hatta bizzat beni olaya sürüklemiş sevgili yazardır. Senelerce "saçlarını kestir" deyip, bir sürpriz ile kısa saçlı beni karşısında görünce utanmadan "yaa aşkım sanki saçlarının eski hali daha güzeldi?!!" demiş yazardır. ne mutludur ki kökü bende olan birşeyin kesilmesini arzu etmiştir ve ne mutludur ki Allah-ü teala o anda koko'ya 100.000 peygamber sabrı hasıl etmiştir.

(bkz: sevenin halinden sevenler anlar)
(bkz: bir teselli ver)
(#1439444)

çok özledik koko'yu inşallah düğüne gelir diyorum üzerine alınıyor. hey allahım ya. olmaz diyor haftanın rüküşü seçiyoruz. *
öz yazan yazar. hastasıydım oysa.
gökhan özen edecektim kendisini. kartımı bırakmıştım oysa ki. hala arayıp soran yok.
1747. entrysini canı gönülden kutladığım yazar. nice 1747lere anam.