bugün

yazılarını takdir ederek okuduğum ikinci nesil yazar kişisi. klana hoş gelmiş.
sözlüğe geldiği andan itibaren fırtınalar estiren, öz yazan, gerçek hayatta da şiirleri ve düz yazıları ile beni pek çok kez derinden etkilemiş, sıkı muhabbetli, sağlam kişilikli, dert ortağı, güzel sesli ömür yoldaşı.
dünya tatlısı,can içi,sıvı sabun sulandırıcı,ev arkadaşım,yol yoldaşım,üniversite eşlikisi,baba evi kıymetlisi,bitanem,çiçommmm...(b yıl için;yalnızlık sebebim)
ön dişinde ekyeri şeklinde bir çizik olan, katana gülüşlü, kadife sesli sozluk yazari. devlet gibi hatun. şefkat dolu püripak sesinden ninnilerle uyuyacak çocukların huzurunun, huysuzluklarıyla çıldırtacağı eşinin sabrının bizlere de bağışlanmasını diliyorum tanrıdan. ayriyetten (bkz: mustang sally)
kendisine yenge demekLe yükümLü oLduğum ikinci nesiL yazar...konuşmaya başLadığımız zaman beni güLmekten öLdüren...gerçek hayattaki espiriLerini sözLüğede taşımış oLan kraL kişi...severiz sayarız...ayrıca iyi bir dinLeyici iyi bir dosttur...
edit:ayrıca sally e şunu söyLemek istiyorum;

(bkz: aman kuzummmm aman yavrummmmm) * *
daha kendisi teşrif etmeden hacıoğlundan getirdiği enfes lahmacunların kokusu yüzünden daha zil sesini duymadan otamatiğe bastığım.
-
bu sebeple "erkeğin kalbine giden yol mideden geçer" felsefesini çok iyi benimsediğini ve başarıyla uyguladığını düşündüğüm
-
kendisi ile 51 oynama şerefine ulaşmayı sabırla beklediğim,
fazlasıyla hoş sohbetli, güler yüzlü ve her eve lazım bir şahsiyettir...
iyiki varsın
gözlemlediğim kadarıyla sözlüğün "sempatik bünyesi, sevgi yumağı" olmaya aday yazarı.
61 Milyon borcu var bana peşindeyim* Ne yalan söyliyim o bir insan olamaz o bir melekte olamaz ondan hiçbir şey olmaz ama çok iyi arkadaş numarası yapar çünkü çok iyi bir arkadaştır ve paramı hala istiyorum**
sesini duyduğum şu an yanında olmak için saabırsızlandığım can
finansman kişilik,kredi açıcı,tez görüşülesi insan.
bugün düzenlemiş olduğu zirvede organizatör olarak da ne denli başarılı, ilgili, misafirperver ve hoşsohbet olduğunu öğrendiğimiz yazarımızdır. güzel yazılarının da, böyle eğlenceli organizasyonlarının da her zaman devam etmesini beklemekteyizdir.*
(bkz: when harry met sally)
arkadaşlar ben bu pazar beşiktaş sahilde olucam, isteyenler gelsin demiştir ve daha sonra yazarların akınına uğramıştır.bunun sonucunda da yorumu bu kadar kişiyi beklemiyordum ben yafs olmuştur. kendisi çok çok çok eğlenceli ve hoşsohbet bir yazardır. zirvede herkesle teker teker ilgilenmiştir.tanıştığıma memnun olmuşumdur.
bana sigara sözü olmasına rağmen* içtiği sigaranın dumanını bile koklatmayan ahmet sana rakip çıkan saygı değer yazar.*
başarılı bir zirveyi organize eden yazardır. helal olsundur. kısa zamanda bu kadar çok yazarı bir araya getirdiği için. *
beşiktaş zirvesi'nde elde ettiği başarıyla yeniden kalbimi fethetmiş*, pink floyd'u türkiye'ye getirmesini istediğim büyük organizatör, yediği ömrümü helali hoş ettiğim*, ruh ikizi, güzel sevgilim.
şeker mi şeker bir insan. tek başına içeceği çayı 25 kişiyle paylaşmasını bilen hayırsever vatandaş. *
ben de sevdim kendilerini demek istediğim şahsiyet
pek sevgili organisator, sıcak kalpli bir diger insan * tanıdıgıma gercekten cok sevindigim insandır. tekrar zirve yapması için recada bulundugum kişidir.**
başarılı bir organizasyonla bizleri bir araya toplayan çok değerli insanlarla tanışmamıza vesile olan eğlenceli yazar. *
organizator unvanımı elimden almaya and içmiş kişi. *
her ne kadar kırmızı halı konusunda hayallerimi yıksa da, basarılı organizasyon ve sıcakkanlılıgıyla gonlumu almıs yazar * (bkz: dewey)**
iyi ki düzenlemiş şu zirveyi helal olsun insanı.
ilk kez katılmasına rağmen organize ettiği zirvede oldukça başarılı olmuş yazar. sempatik kişilik. *
gemisini erkenden terkeden kaptan misali bizleri başıboş bırakmıştır zirvesinde ama tebrik edilesi yazardır, ilk denemesinde 24 yazarı bir araya getirmiştir. beni 3 santimetrekarelik tabure üzerine oturttuğunu da belirtmek isterim *. gayet sıcakkanlı ve samimi tavrı ile zirveyi hareketlendirmiştir. organizatörlüğünde daha nice zirvelere efendim.