bugün

pısırık pısırık oturmasana amk azcık lafa gir hatta uçmaya falan çalış, havada dur şahitlerin olalım.
göremedim şu ana kadar kendisini. inci ve ekşi muhabbeti var ama salca daha yağı, ekmeği bile alamadı.
an itibariyle süs biberidir.
(bkz: utandi utandi)
iki kelimeyi bir araya getirebilse ne güzel olur.
kendi aleminde,birazdan uyur belki.
Koltuğa sıkı sıkı sarılmış, oldukça tedirgin oturan insan..

Her an kalkıp gidecekmiş gibi..
boş bir koltuk var, o mu salça?

Haydi sabri gibi uç, yuvarlan ssg'nin üzerine hatta ez!
biri uludağsözlüğe laf atsa da konuşsa.
kendisini eleştirenlere "bi sabredin, durun yahu, yeni başladı proğram" demek istediğim, konuşmaya başlayınca beklentimi karşılayacağını* düşündüğüm mod.

(bkz: senden çok şey bekliyoruz)
konuşası yok gibi, incinin moderatörü sikti attı ortalığı bizimki duruyor öyle.
muhabbet kralı formata uygun mu diye takip etmesi için mi çağırılmıştır diye merak ettirendir.
vay anasını, hakkında girilen ilk entryde çaylaktan yazar olması temenni edilmiş.
adam şimdi tvlerde.

(bkz: nerden nereye)
22 ağustos ilk salça'yı vurdu!
(bkz: kavruk tenli pele)
(#11672613)

bu tavsiyeye uymuştur kendisi.
birazdan okan'ı üç günlüğüne programdan uzaklaştıracak diye korkmakta olduğum uludağ moderatörü.yaptığı tek şey takip etmek.azıcık girişken ol yahu.
(bkz: arkadaş fransız türkiye ye de fransız)
(bkz: her olaya fransız kalan arkadaş)
(bkz: fransız olmayıp her yerde fransız olmak).

sonuç;gereksiz.
öyle demeyin ama yüzü gözükmesede arada sesi geliyor.
(bkz: kimi destekliyor la arada)
Konuşturulmayan operatörümüz. inci ve ekşi sözlükten başka bir şey duymadık! Okan'a da buradan okkalı bir selam çakıyorum. Organizasyon güzel ama uludağ nerede, hatırlatmak lazım okan'a bunu.

edit: bir konuştu pir konuştu.
pasiftir. uludağ sözlüğe yakışan moderatör!
yahu daha durun adam bir ortama alışsın, "her şeyi ben bilirim, önce bana sorun" diye kıvranan adamlar bir hevesini alsın ve zehrini akıtsın elbette konuşacaktır demek istediğim uludağ sözlük moderatörü. böyle sessiz durması bile ayrı bir karizma adamın yahu, valla nasıl olur ki?*
sözlüğü dikilerek temsil eden zat ı muhterem kişisi.
o kadar konuk arasında hangisi olduğunu çözemediğim yazar.
--spoiler--
konuştu mu lan tv 2 dk arıza verdi izleyemedim.
--spoiler--