bugün

sözlüğü tv'de temsil edecek moderatör insanı.

şaşıracak ne var programda göğüslerini filan mı açacak acaba?
gururumuz.
uludağ sözlük üzerinden yakışıklılığı ile bu akşam iyi kız kaldıracak zat *
(bkz: sansür bahane kızlar şahane)
saçlarını yana tarama dağınık kalsın, gömlek değil penyeyle git canımın içi kızlar sana bayılacak.
liseyi beraber okuduk. çok dayak yerdi yanımıza aldık rahatladı bir nebze. vefa borcunu bizleri yazar yaparak ödedi.
(bkz: maraba televole ahahahaha)
inşalah bana selam gönderir diye umut ettiğim. o kadar mesaj attık, götümüzü yırttık, ağzın mı yorulur bi selam göndersen. di mi yani?
bu akşam okan'a salça olmasını temenni ettiğimiz moderatördür.
nickiyle alakalı espri yapanlara aldırmaması gereken kişi. niye salça diye nick aldın diyenlere o gün öyle almak istedim demesi yeterli..
internetime dokunma konulu 8 mayıs muhabbet kralı programına uludağ sözlük adına katılacak olan moderatör.
kendisinden yine dileklerim aynı. ezdirme bizi başkan! (#10916070)
o programa katılınca biz de katılmış sayılacağız.
burda kralsın ama orda okan kral unutmadan söyliyim dedim.
salca selam istiyorum bizzat.ünlü olaceaağm lütfen yol ver.
haha birileri de okan ile salca'yı kıyaslıyor. teaalllam. adam sadece haber verdi katılıyorum diye.magazin konuşmaya da gitmiyor hacılar.kasmayın.
kendisinden başarılı bir duruş sergilemesini beklediğim, sözlükler arasında multicultural** bir yere sahip olan uludağımızı kaliteli bir biçimde temsil etceğini düşündüğüm, eskilerden bir yetkili...
konuşurken titrememesini umduğumuz moddur.
(bkz: selam olsun ulu ya)

kaç kişiyiz bilmiyorum ama kafadan 3-5 kişi arkanda hocam, rahat ol.

(bkz: yabancıya gitmemek)
karı falandır umarım.
http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=23411154
bugün kendisini yazıları bir yana sesiyle de duyacağımız moderatorumuz.
istanbullara gitti, artiz oldu vesselam. babam bulmasın seni.
şu anki programa, saçlarla biraz daha oynayıp çıksa c. ronaldo'ya dönecekmiş, son anda kurtarmış.
o ne dedi orda anlamadım ki modum.
haydar dümen dedi dümen ben değilim haydar dümenden uzun haydar dümen mehmetle giden ozaman mehmet te yasaklansın ehe.
o saçlar ne modum.