bugün

pek çok çeşidi olan ve kendi içinde derecesine göre sıralanan erkek tipleridir.

kıza teklif etmekten, gidip konuşmaktansa kızın ona gideceğini sanan erkek. *
iyin niyetli ve saf olanları da vardır. kıro olmasından iyidir dedirtecek cinstendir.
bile bile aynı hataları dğşmesidir.
sevgilisinin degerini bilmeyen erkektir.
sevgilisiyle her yemeğe çıktığında hesabı ödeyen, sevgilisinin kendisinden başkasına bakmadığını düşünen erkektir.
barışmak için mesaj attığında; bazı fedakarlıklarda bulunabileceksen, diye ekleyen kişidir. gerçekten mi salak, yoksa aşk mı salaklaştırdı anlaşılamamıştır. sen istenmiyorsun ki bir de fedakarlığı soruyosun..
sevdiği kızın onu sevmediğini anlayamayan erkektir. yada görmezden gelerek peşinde koşmaya devam eden erkektir. erkek dediğin gururlu olur. sevmek ayrıdır köpeklik etmek ayrıdır.
salak erkek yoktur, mal kadın vardır zira erkekler iyi oyuncudur, her kesime hitap edebilen kutsal varlıklardır. karşısındaki kadın denilen varlıkımsının seviyesine inerek iletişime geçmeye çalışır.
"aşkitooooommm".. vs. gibi sesler çıkarıp konuşmayı bilmediğini kanıtlayan, beyninin içi boş boşluğundan kafasını sallasan tangur tungur edecek salak kızlarla birlikte olan erkektir.
salak kız tarafından seçilebilecek erkektir.
sevgilisinin peşinden ayrılmayan, sevgilisinin o olmadan yaşayamayacağını sanan erkektir.
H2 SO4 hasan iki salak osman dört *
birde bunların vajina salak olanı vardır; vajina için bütün iyi arkadaşlarını eşi dostu herşeylerini satarlar, gözden çıkarırlar, oldukça çok olmaları da üzücüdür.
kendisine aşık olan kızı inatla görmeyen, göremeyen erkektir.
(bkz: dişi yakarış)
fermuarını kapatmayı unutup gün boyu, "7/24 açığız" modunda gezen erkek.
iyi niyetten midir yoksa aklı uçkurunda mıdır bilinmez.
gel al beni dediğiniz halde anlamayan erkektir.

gel al beni diyorum, anlamıyor. salak!
Eğer salak ise kafasına fazla Vurmaya gerek yok. Gerizekalı olabilir ajdjskdkdk.
sen kimsin lan* ?
insanın sinirini zıplatır. hem ayranını rahat rahat içmek ister, hemde bi tarafları kaşınsın ister. çözümü temiz bi dayaktır. kenarda ciyaklar ciyaklar durur o zaman.
güncel Önemli Başlıklar