bugün

kızların terkettiği erkeklerdir.

kendimden biliyorum.
Sıkıcıdır.
(bkz: efendilik arıyorsan beyaz şovu ara)*
(bkz: katip müştak efendi)
Nesli tükenmiş erkektir. Mamut gibi düşün.
O doğmamış ve doğrulmamıştır.
Entry nerede?
20'li yaşlardaki kızların kaçtığı, 30 ve üzeri kızların havada kaptığıdır.
Eninde sonunda kicinda bir tekme izi kalir.
Kisi isi kendinden bilir.
artı yakışıklı , uzunboylu, kültürlü vb özelliklerim var kızlar evlenme teklifi ediyorlar sıkıldım. slm verdiğim evlenek hay.
ikili ilişkilerde hep aldatılacak olan erkektir.

(bkz: acımasız gerçekler)

bizim memlekette bir "heyecan" arayışı var nedense. bu tarzda erkekler hep sıkıcı geliyor insanlara. o heyecan arayışlarından sonra akşam haberlerde izliyoruz işte bir sürü olayı..
Evlenilmesi gereken erkektir . Evleniceğim zaman karşıma çıkarsa sevinirim . Boşuna aramayalım .
Edit: şu an it kopukla takılıyorum anlamı çıkarılmasın genel olarak takılmıyorum arklar.
Beni tarif ediyor iki gözümün çiçeği.
Benimdir,ama aldatilir , başkasına tercih edilir.sag olsunlar iki nişanlım sayesinde bunları diyorum.
Türk kadınlarının layık olmadığı erkektir.
Bu özlelliklerin para etmediğini anlayan erkektir bu yüzden kendimi değiştirmeye çalışıyorum.
böyle erkekler genellikle yalnız takılırlar. kendimden biliyorum...

aşka değer vermiyorum. boş iş bence. mühim olan dostluk, arkadaşlık, kardeşlik. ama çok da şey yapmamak lazım...

velhasıl bu tasvir edilen insan tipi yalnız insan tipidir. yalnızlığı seven insan tipidir. biraz zor koca yaparsınız kendinize bu insandan.
uyandım, heh.
adamın hası erkektir ama değerini bilmezler. evet.
inanmayacaksınız ben böyle biriyle tanıştım, 2018 aralık ayında.

Halen birlikteyiz, ömrümün sonuna kadar da hep hayatımda olur umarım. Nasıl bir araya gelebildik aklım almıyor, ama kendimi öyle şanslı hissediyorum ki arada bir kendi kendime şaşırıyorum. Neyse, daim olsun. Nazar boncuku.
her daim bir dominant kadının istek listesinde 1. sırada yer alır.
Oyle bir sey yok cikar onu aklindan.
Küçük, sıcacık bir mahalleyi anlatan televizyon dizisindeki ana karakterlerden birisidir.
Genelde bıyıklı ve babacan da olurlar. insan izlerken ah keşke böyleleri gerçek olsa diye iç geçirir.
Böyle biriyseniz alkolik falan olun aq acil. Dövme yaptırmak falan da işe yarayabilir. Böyle erkeği dişi karınca bile siklemez.
cok sikerler(mecazi) boylelerini.