bugün

iyice Beyazlayandır. Boyasam bu seferde takma sakal gibi olacak en iyisi doğal olarak bırakmak.
sakal toplumumuzdaki erkekler için bir modadan daha çok bir ihtiyaç. öylesine çirkiniz ki sakalsız haliyle dışarıya çıkmaya cesaret edecek özgüvenli erkek sayısı çok az.

erkek sakal bırakınca yakışıklı olur , gözlük takınca yakışıklı olur, şapka takınca yakışıklı olur. kısacası erkek yüzünü ne kadar kapatırsa o kadar yakışıklı olur.
Tek güzel yanı köpüğü sürüp kesmek olan tüy yumağı. Sakal rezaleti azalmalı gitgide.
Bir kez daha tasdikledim ki; bir erkeğe en çok yakışan aksesuar.

Bugün yeni iş bağladığım adamın biri ile konuşuyorduk, e adam maskeli gözler falan tamam iyiydi ama yetersizdi benim adıma. Hızlı hızlı konusurken bir ara açtı maskeyi öyle konuştu, yeminle perde arkası fragmandan öteydi... Bir sakalli ancak bu kadar olunabilirdi. Oyş

Yalarım.
yıllar önce çıksın diye çok uğraşırdım yapmadığım şey kalmadı, sonra yöntemini buldum işid militanlarına benzedim,sakalsız at sikine benziyordum şimdi birazdaha iyiyim allahtan.
bakımlı sakalsa erkeğe yakışan en büyük doal akesuar.
Çok uzadı, neredeyse 4 parmak oldu. artık rahatsız ediyor.
Keseyim gitsin.
Serbest olmalıdır.
Şuursuzca popüler olmasından ötürü, erkek tayfasını aynı tornadan çıkmış kıvamına sokmuştur.

Sakal+ gözlük, al sana herkes tek tip, herkes ali.
Bir zamanlar ahmet vardı, mehmet vardı, mustafa vardı, yok anacım artık herkes ali iyi mi?

Oluuum sizi nasıl tarif edeceğiz artık bilemedik ki!
- şştttt şu sakallı çocuk var ya, bakıp duruyoo.
- hangisi kızımmm, hepsi sakallı?!
- yaa şu gözlüklü olan.
- eee hepsinde gözlük var.
- öfff allah belanı versin, muhabbetin içine ettin beeee! Bok hangisi hangisi, hepsi ulan hepsi!
görsel
Sakal budur.
erkeğe maskülenite, cazibe, güzel görünüm katan şey. esmere ve kısa saça daha çok yakışır. tabi bakımlı ve makul uzunlukta olursa. eğer sakalınız yoksa yakışıklı görünmek için ekstra bir şeyinizin olmanız lazım. sakalınız yoksa yüz hatlarınız muhakkak keskin olmalı ve hunter denilen tarzda kaşlara sahip olmalınız. yani yukarı dışa doğru açı kazanan kaşlar. beraberinde belirgin elmacık kemikleri ve açılı jawline eşlik etmeli. sakal yoksa mandibula kendini ortaya çıkarmalı. tabi bu ve bunun benzeri şeyler erkekte yakışıklılığı ortaya koyan standardize edilmiş birtakım özellikler olsa da zevke göre değişebilir. ama türkiye'de bahsettiğim tarzda hatlara sahip erkek, etnik özellikler nedeniyle fazla yok. bu özellikler kuzey avrupa ve çevresine tekabül ediyor. yani yabancı avrupai erkeklerin daha çok beğenilmesinde birtakım biyolojik nedenler var. yine de sakalı yüzünüze güzelce uydurabilirseniz tip bakımından en az birkaç gömlek yükselirsiniz. bu bakımdan hiç sakalı olmayan ve yüz hatları uygun olmayanlar biraz şanssız.
"sakal uzatmak çomar işi" diyen net kösedir. aksini iddia eden var mı sahi? yakışıyorsa uzatır. evet.
Yaklaşık bi 8-9 cm uzattım, uzun süre görmeyen insanlar beni taniyamaz hale geldi aminiyum.

Kesecem.
Artık beyazlar gözükmeye baslayandir.
Ortadogulu parametresi.

Kılda is olsa kicda çıkmazdı, derdi ATAlar.
çirkinliğimi daha çirkin yapıyor.
çirkinliğini sakalla kapatan erkek, bıtıkla kapatan kıza yeğdir.
Yokluğundaki halimi benim bile unuttuğum biyolojik ekipman. Olur da bir sebepten kesersem 20 yaşlanıyor ama bebek gibi oluyorum. Benjamin button gibi.
Bence muhteşem bi olaydir ozellikle esmersen.
Esasında bir halta benzemez.

Sinek kaydı tıraş candır.

Kendimi romalı gibi hissederim. bazı zamanlar dağınıklık istediğimde sakalı kendi haline bırakırım. Yamanlardaki sakalı biraz kisaltır top sakalı vurgularsam bir şeye benziyorum; ama genelde sakal değil tıraşlı yüz daha asildir.
Doğal libido arttırıcı. Pek çok insanda libido artırıyor. Çok tipsiz dahi olsa sırf sakallarına dokunma hayali kurduğum adamlar var.
Allah'ın çirkin erkeklere bir hediyesidir.
işin gereği kesmen gerekmiyosa sal gitsin.
makyaj değildir. makyajla bir tutulamaz. erkeğin doğasında olan bir şeydir zaten.
Erkeklere sevgi göstermenin en minnoş yolu sakallarıyla oynamaktır dolayısıyla her erkekte olmalıdır.