bugün

rahat ve özgür uyumayi saglayan eylemdir. fütursuzca yatakta dönüp dolanirken sort pijama vb seylerin üstünüzde dolanmasini ve huzursuz olmanizi engeller. en güzel bir seydir.
sıcak yaz aylarında klimanın da hafiften üflemesi ile birlikte güzel bir uyku çekmenin gerekliliklerindendir.
ihtilam olundugunda yatagın batacagı kotu bir durum.
sıcak yaz gecelerinde uyumayı mümkün kılan tek durum.
çarşaf da sırtınıza yapışmasa * tadından yinmeyecek bir durumdur.
bir erkek için acınası durum. ***
pantolonla yatıyormuş hissi verir.
(bkz: boxersız yatmanın dayanılmaz hafifliği)
(bkz: cirilciplak uyumak)*
sadık boksör karısı cinsel yaşamıdır.
yatilan boksöre göre degisik sonuclarin ortaya cikacagi durumdur. örnegin lenox lewis ya da mike tyson ile yatan kisinin durumuyla hafif siklet boksör olan Jesus Chavez ya da Julio Diaz ile yatmak ayni sonuclari dogurmaz.

(bkz: basligi kiciyla okumak)
playboy ağlar ama.
Sonraki gecelerde çıplak yatılacağından şimdiden beta sürümünü piyasaya çıkarmakla eşdeğer gördüğüm aksiyon.
giyecek pijaması olmayanların gerçekleştireceği eylem.
psikolojik verdiği baskıdan dolayı 6 senedir yapmaya cesaret edemediğim eylem.

dört sene öncesi yaz ayları; evimizin çatısı olmaması nedeniyle gündüz sıcağı emen beton gece içeriye ışıma yapmaktadır. bunun üzerine eve alkollü gelmenin etkiside içinize hararet bastırmaktadır. sadece klima salonda olduğundan dolayı,biraz rahatlamak için serin serin uyuyayım diye üzerimi çıkarıp sadece boxerla yattım ve üzerime ince bir pike aldım, gece n'olur n'olmaz üşütmeyeyim diye. buraya kadar herşey mükemmeldi. sabah oldu, kulağımda cırtlak bir kadın sesi. yan komşu gelmiş ve anneme kahve falı bakıyor. uyandığımı belli etmiyorum, aslında şimdi olsa çarşafla beraber kalkıp giderim fakat ergenliğin verdiği utangaçlıktan dolayı ne uyanabiliyorum nede uyuyabiliyorum, işin en kötü kısmıda tuvaletimin gelmesi ve sabah malüm tuvaletiniz geldiğinde erkekler nasıl bir fiziksel hal alır. aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyık. tüküremedim içime atttım, dakikalar saatlere dönüştü beynimde, böyle bir kıpırtı olamaz içinizde, kasıklarınızda karıncalar dolanıyor ve hala sadece boxerla yatıyorsunuz...
yaz gecelerinde ya da seviştikten sonra yapılan eylem.
(bkz: donla uyumak)
en iyisidir.
boxer kareli ve o şekilde yatan kişi atletik bir vücuda sahip ise pek seksidir.
sıcaktan yapılabilecek en mantıklı eylem zira nefes alırken bile terlenebiliyor.
sabah kalkınca malum yerlerin açık olmasını sağlar.eğer bir de odanız yol geçen hanı gibiyse pek tasvip edilmez diğer türlü çok rahattır doğrudur.
en rahat uyuma şeklidir.eskiden lisede yurtta böyle yattığım için çok azar yemiştim.ama rahat oluyo arkadaşım.gerçekten.
pencereden giren rüzgar, boxerin içini yellendiriyor ise çok rahat bir uyku çekmenizi sağlayacak eylemdir.
yaz kış yaptığım eylemdir. ancak boxersız yatınca o rahatlık, o güven olmaz. boxer'ın yeri ve rahatlığı ayrıdır.

üzerim kat kat olsa da altta sadece boxer olacak kardeş.
havalar ısınınca yapılan mükemmel eylemdir.
yanindaki insana verilen subliminal mesajdir.