bugün

misyon:
görsel
Mehmet eymür yeni şeyler söylemiş bu oluşum hakkında.

http://odatv.com/mob_n2.p...r-ortaya-cikti-2106161200
Bugün fuat avni'nin bir kez daha gündeme getirdiği oluşum.https://mobile.twitter.com/fuatavni_f?p=s
icsavasa hazirlik yapiyorlar.
bölücü anayasa taslağı da hazırlayan oluşum. http://odatv.com/cemaatin...anriverdi-2606161200.html
hitlerin sa taburları gibi erdoğana bağlı suikast ve savaş taburu olduğu iddia ediliyor.
(bkz: fuat avni)
tayip'in kontrgerilla örgütü. islamcı dallamaları eğitip ezilen kimlik hareketlerine, seküler insanlara, emek hareketine karşı kullanacaklar. Arapça ‘Reis’ demektir…

“SADAT, ‘TSK’nın yetişemediği ülke ve askeri sahalardaki boşluğu doldurmak üzere kurulmuş yasal bir bir şirkettir’ şeklinde çok iddialı bir ifade ile tanımlanıyor. 700.000 personeli ile dünya sıralamasında 6. sırada yer alan, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin cevap veremediği ihtiyaca cevap vereceğini iddia eden SADAT, önümüzdeki dönemde ne kadar büyümeyi ve yayılmayı hedeflemektedir?” Milletvekilinin de belirttiği gibi TSK’nın yetmediği yerde SADAT nasıl bir yeterlilik gösterecektir merak konusu.

ne yapmalı? ''tsk gelir bizi kurtarır, kemal'in askerleri'' falan diyorsanız, behzat ç'nin dediği gibi ...başını kurtarır, her cuntada egemenlerin yanında saf tutan kurum. faşizme karşı birleşik cephe diye bişey vardı, o tarz şeylere odaklanın, o pratikleri inceleyin derim.
el nusra organizasyonunu geri plandan yürüten, hiç bir yasal dayanağı olmayan silahlı oluşum, terör örgütü. Neden inlerine girilmediği merak konusu.
enver sedat'ın hayatını konu alan, 1983 yapımı, 2 bölümlük mini dizi.
Devletin yeni ss birimleri.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.