bugün

sabah uyandığında kendini terlemiş, saçını allahını kaybetmiş şekilde bulanlar için yegane tercih sabah duşu olacaktır, hem sabah alınan duş bir update etkisi yaratır, sabah duşu güne başlamaya hazırım demektir.
Daimi ruhu uyuyan insanlardanım. Dolayısıyla gece duş almak diyorum.
Hem gece hem sabah. ikili çipetpet altılı yedili altılı yedili.
her sabah ve gece duş almak en güzeli, özellikle antalya'da.

Sabah alınan duş uykunuzu açıyor, gece alınan duş uykunuzu getiriyor.
sabah soğuğunda götünden kan alırlar evin doğalgazlı kaloriferli olsa bile. gece yapmak en iyisi.
suyla temas her zaman rahatlatır.
sabah soğuk suyla alınan duş gibisi yok hele pazartesi sabahı için.
şu saçla sabah duş alsam ya işsiz kalırım ya verem olurum.
Türk insanı icin cevabı duş almak olan versus.

Yikanin be kardeşim, leş gibisiniz leş. Kendinizi keseleyin demiyorum ama hayrına 2 dakika şu duş ahizesinin altına girin. Suyun polr cozuculugunu bir hissedin, vallaha alışınca sizin de canınız arada duş almak isteyecek.
Alarmı duymayan bünyeler varken uyumadan önce alınan duştur.

Bazen öyle misler gibi rahatlayarak uyursunuz ki, sabah kalkmak yine mümkün olmaz.
Bu amına koyduğumun uykusundan ayılamıyorsanız, uykusuzluğunuzu atmak için sabah duş almak derim. Ki sabah alın.
aslında en güzeli sabahtan alınan duştur. çünkü o suyun etkisiyle hem ayılıyorsun hem de işe mi okula mı artık nereye gidiyorsan temiz şekilde gidiyorsun. fakat bu büyük metanet işi. bugün deneyeyim dedim.duştan çıktım tir tir titriyorum ve on an şunu anladım ki sabah duşu bana göre değil.
sabah duş almak geceden duş almaktan her zaman bir adım öndedir.

sabah duş alırsan gün boyu zinde olursun, gece duş alırsan uyku moduna girersin.

ayrıca sabah duş almadan önce hafif bir sabah sporu yaptıysanız o duşu hak ederek alırsanız sizden kralı yoktur.
Sabah akşam tavşan gibi çiftleşen sözlük yazarları için fark etmeyen durumdur.
Geceden alınca itinayla sinüzit olunur, sabah alınca saç kurumadan çıkıldığı için baş ağrısı çekilir. Ne diyim ki her türlü belamı buluyorum.
aslında üşenilmez ise ve alarmdan önce uyanmaya da alışılmış ise sabah duş almak sizi pamuk gibi yapar adeta zinde olursunuz. tabii kıç donduran soğuklarda değil. bu aylarda özellikle. geceden alınırsa da güzel olur. temiz nevresimlere yatarsınız. duş almak yeniden doğmak gibi adeta. temiz olmak güzeldir.
Bebek gibi uyumamı sağladığı için gece duşu diyorum. Yaz aylarındaysa hem gece hem sabah..
En güzel uyku tertemiz uyumakla olur. O zaman üstünüzde sabah bi yorgunluk da olmaz bayaa kuş gibi uyanırsınız. Geceden alınan alır.
Geceden dus alip, sabah kalkinca bir daha duş almak. Tembellik etmeyin amk.
gece duş alıp sabah saçları düzgün uyanan erkek var mı beyler?
adana'da her ikisi de.

- hanımın yanında tertemiz yatmak.
- toplum içine tertemiz çıkmak.
Mevsimsel döngüde değişim yaşanan alışkanlıktır. Kışın gece hem ısınmak hem de rahat uyumak icin, yazın gece gündüz malum izmir...
Suş almqyı sadece kafanı şampuanlamak olarak görmüyorsan sabah akşam en güzeli mis gibi sabun kokmak gibisi var mı ya. Ama gir suşun aktına kafanı şampuanla geşen köpüğü de vücudu sür, lif yok bişey yok. Sonra ben her gün duş alıyorum. Hadi len oradan.
Sabah duş almak, güne iyi bir başlangıç yapmanız için biçilmez kaftandır. Ayrıca insana gün boyunca temizlik hissi uyandırır ve bu da öz güven olarak gün boyunca kişiliğinize yansır.
Gece duş almak daha iyidir yatağa pis gitmemiş olursun ve haftada bir çarşaf değiştirmek zorunda kalmazsın.