bugün

hindistan ve afganistanla, dünyanın diğer yarısı arasındaki baraj duvarı.
gören de anadolu'yu sıcak bi yer sanır. kışın ege ve akdeniz'in kıyı bölgeleri hariç her yer buz gibi.
deli lakabıyla anılan çar petro döneminde ciddi bir gelişim yaşamış ülkenin insanlarıdır.
An itibariyle hepsi antalyada, putincim alooooo memlekette insan kalmadı şu işe bi el at.
herkesle savaşmaktan vazgeçmeyen millettir.
Savaş bitse bile muhtemelen ukraynaya çok ağır savaş tazminatı ödeyecek millettir, daha bir 10 yıl daha kendilerine gelemezler muhtemelen.
Ermenileri başımıza salan millettir.
ben rusyada dogdum. annem babam boşanınca döndük. babam rusyada kaldı.

annem şöyle bir olay anlatıyor, biz rusyadayken daha ben çok küçüktüm tabi, o dönem yeni evli rus çift vardı. ikisi de çok genç. böyle 20lerinde falanlar. kız belki biraz daha küçük. bunların ailesi torun istiyor. adam da çocuk istiyor ama bir türlü olmuyormuş. maddi durumları da iyiymiş. annemle babam daha boşanmamış tabi. bi trende bi yere yolculuk ederken görmüşler beni annemin kucağında. sevmeye başlamışlar. adam sürekli severmiş, kız da kucağında taşırmış falan. hatta babaannem anneme, çocugu kaçırırlar şimdi göz kulak ol dermiş öyle severlermiş. anneme çocugu bize ver demişler, para teklif etmişler, annem kabul etmemiş.

şimdi annem 45, babam 47 yaşında. o çifte gelirsek, ikisi de 30larında falan hala genç insanlar. çocukları olmuyor diye adam kızı azarlarmış, nerdeyse boşanacak raddeye gelmişler. acaba onlara nolmuştur şuan? evliler midir? çocukları oldu mu? ya da ben onlarla olsaydım şuan herhalde rusca konuşan, hristiyan bir çocuk olacaktım. belki adımı bile değişirlerdi. acaba ne koyarlardı amk. belki fena kültürlü daha mutlu bir adam olurdum. vay ulan vay.

hayatım kaymış amk. nolurdu verseydiniz. hem bi yuva kurtulmuş olurdu. nazar değdi herhalde benim babamla annem boşandı amk.
Sert iklim insanı olmalarının etkisiyle kaba/sert mizaç insanıdırlar, bu yönüyle doğu anadolu insanına benzerler.
Yalnız biz dünya ortalamasına göre çok sinirli bir toplumuz. Rusların bizim kadar agresif olacağını sanmam.
kadınları hayran bırakır, kalbi şiddetle attırır. yok böyle güzellik ! bir de göz göze geldin mi mahvolursun, çıldırırsın !
Amma cok rusçu varmis la sozlukte.
Al sana sebep, adamlar 200 yil boyunca bize saldirmislar. Ayestefenosla neredeyse istanbula kadar gelmisler.
3-5 kisiyle 150 milyonluk ( oda sadece rusyada) bir milleti yargilamak. cok mantikli bence.
Ne hayali mal degnegi gercek bi is yapacaktik yalanci ve ukala olduklari icin olmadi.
1 ay içinde iş hasebiyle 3-5 tanesiyle muattap oldum tam bir ahlaksız orospu evladılar. Söz verip tutmama var, yalancılık iftira var, küstahlık ukalalık var.
Bütün ortaasya ve sibirya'yı işgal eden, emperyalist orçolar.

Türklerin en azılı düşmanı.
içkiyi su niyetine içiyorlar. o derece .
Rus ırkına sahip kimselerdir.
Bulaşılmaması gereken millet zaten kendi kendilerine 100 yıl sonra yok olacaklar.
zamanından beri fakirliği her boku acıyı yaşamış ve yaşatmış ırk, sert iklim insanı. bize türklere ters gelirler. nufuslarıda kalabalık ölümden savaştan da pek korkmuyorlar avrupalılar gibi. ver eline votkayı başka bir şey istemez dalgasına bakar.
Sağlam rap yapıyorlar.
cs go da saygısızlık konusunda yardırmaktadır çoğu. mikrofonu açıp bet sesiyle şarkı söyleyen, anıranlar artık standartlaştı ama mikrofona ossurana da az önce ilk defa rus bir kardeşimiz sayesinde denk geldim.
Kafaları biraz kırıktır soğuktan olsa gerek. Despot bir yönetimleri vardır ve aynı zamanda birde rus mafyası denilen bir belaya sahipler. Allah vergisi kadınları çok güzeldir. Tabii güzellik anlayışımızı farklı bir yöne kanalize edersek onların güzelliği kalmaz aman neyse işte...
Kadınları cadılıkla çok uğraşır ve sovyet kafasındadırlar hala.
görsel
Zaten değişik bir kafaları var, içince çok daha değişik bir kafaya sahip oluyorlar ki inanamazsınız.