bugün

başarılı bir operasyon geçirmiştir.
hoşgeldin bacım.
nicki gibi ters olan yazar.
hiç sıcak kanlı değil.
ılık kanlı biri.
keşke tekrar şutlansa.
well come to london yienim. *
nick i gibi fikirleri de tersine dönmüştür umarım. kukla ticareti yaparken dikkatli olması dileğiyle. kukla bu, adam sevişgen abi sağı solu belli olmaz. *
şimdi moderasyon düşünsün.

kukladan daha deliğanlı bir yazar ayrıca.

edit: hemen de alınmış kukla bey. sende ironiden anlamayacaksan kim anlayacak. *
onunla büyük bir meselemiz var. şaşkın dersem hatırlar belki.

saçmalama kotasını boşluk kalmayacak şekilde dolduran insanımsı.
(bkz: #16913013)

benim nickim herşyi anlatıyor sanırım. *
zamanın birinde bi tane büyücü varmış, çok ünlü bir büyücüymüş. namı bütün dünyayı sarmış. gel zaman git zaman asur kralı bu büyücüyü huzuruna çağırmış. demiş ey büyücü laf aramızda benim götüm de basur hastalığı var. maşallah papatya gibi büyüdü, taharat alırken seviyo sevmiyo yapıyorum, sevmiyo çıkınca sinirden sıkıp kanatıyorum o derece oldu demiş.

büyücü hele bi domal da bakayım kralım demiş. kral tedirginlik içerisinde titreyerek büyücüye domalmış, büyücü kralın götünü görünce abowww diye şaşırmış ve kollarını sıvayarak allah ne verdiyse elindeki asayı kralın kıçına sokmuş. kral ıggg demiş, büyücü asayı hafiften içinde çevirmiş, kral ağığğğ demiş, büyücü az biraz daha ittirmiş, kral ağuuuu demiş, büyücü bu sefer asayı titretmiş, kral ohşşş demiş, büyücü tebessüm ederek asayı çıkarmış.

kral büyücüye dönerek, ey büyücü demiş sen naptın böyle? bu beni iyi edecek mi demiş?
büyücü pis pis sırıtıp '' tabi ki hayır demiş, sana güzel bir göt iksiri yapacam ve o göt iksirini sabah akşam içeceksin bir şeyin kalmayacak'' demiş.
kral sinirlenip ' niye madem o asayı götüme soktun ' demiş.
büyücü hemen cevap vermiş '' bırak bu sinirli ayaklarını seninde hoşuna gitti doğru söyle '' demiş.

işte o gün bugündür asur kralın lakabı asur krali basur olarak anılmış ve asur kralının asayla olan bu ters ilişkisini duyan halk ise asur krali basuru rusab ilark rusa olarak çağırmaya başlamış. onlar da terslik yapmış yani. kral hislenmiş bu duruma. insan yüzüne çıkamamış. zate zamanla ılık da olmuş. alışmış asaya... sürekli büyücüyü çağırıyormuş ve ilk dildo da bu kral sayesine çıkmış. bu keşfetmiş onu. sevişgen bekar kadınlar buna dua etsin. herşey bu adamın sayesine. tanrı onu kutsasın amen.
adam silikti, bu gün yazar oldu ve aynı gün çaylak cezası aldı. nasıl başarıyor hayret valla. buna çok geniş bir madalya takmak lazım. en irisinden.
bir başlığında olgun kadınları beklediğini yazarken bir başlığında da sözde kendisine hallenen olgun bir kadını şikayet eden garip yazarımsı.
(#17069249) bugünün en çok güldürenlerinde ilk sıraya oturmuş yazar.