1. 1.
  dünyanın en ünlü saat markasıdır. bu saatin ikinci el alım satımı yapılır.
  2 ... maskelibalo
 2. 2.
  uzak doğuda taklitlerini 5 dolardan-120 dolara kadar alabilirsiniz.Bir rolex kesinlikle pilli değildir.Sadece kurmalı olan rolexlerin geri kaldığı için türkler tarafndan pillilerinin tercih edilmeside bir dumur durumudur.
  2 ... sex pistols
 3. 3.
  bazi modelleri volkswagen polo ile ayni fiyat olan yatirim araci. har vurup harman savurmak. casio g-shock da zamani gosteriyor.
  5 ... yozishanko
 4. 4.
  altın ve pırlantanın bol miktarda kullanıldığı, zamanı gösteren saat türü. o kadar değerli taşları casio saat markasına da işlersek rolex'ten ne farkı kalır. üstüne üstlük hesap makinesi bile var.
  2 ... endoplazmik1kulum
 5. 5.
  rolex logosu firmanın kurucusu hans wilsdorf'un yaratıcılığı sayesinde ortaya çıkmış.
  ismin üzerindeki taç, saat ustalığının işareti, beş parmak şeklindeki çıkıntılarda saat ustasının hünerli parmaklarını sembolize ediyor.
  1 ... hicbise
 6. 6.
  piyasada zilyon tane çakmasının bulunduğu, orjinallerinin fiyatının ise en düşük 2500 dolardan başladığı zenginlerin tercih ettiği saat markası. bana göre seiko 5'ten tek farkı üzerindeki altın kaplaması veya pırlanta işlemeleri.
  ... gimenez
 7. 7.
  zamanı anlamayı, parasıyla anlayanların tercih ettiği marka.
  ... cuervo del mare
 8. 8.
  (bkz: rolex submariner)
  (bkz: rolex daytona)
  (bkz: rolex yachtmaster)
  (bkz: rolex gmt master)
  (bkz: rolex sea dweller)
  ... strobe
 9. 9.
  (bkz: rolex sahibine saat sorulmaz)
  1 ... gimenez
 10. 10.
  sürekli aynı saati takmaktan sıkılmazsanız ömürlük saattir, sadece 10 senede bir yetkili servisine conta değiştirmeye ve kapağın contaya yakın yerlerini temizletmeye gitmeniz gerekir.
  ... never neverland