entry'ler (17)

nokia e72

telefonu alalı 2 gün oldu hepsiburdan 1 günde geldi telefon web sayfaları uyumluluğu çok iyi klavyesi ve mavi touch pad tarzı tuşu süper.e72 varken iphone almak gereksiz wlan ve a tip gps i mükemmel herkeze tavsiye ederim.e 72 gözüm kapalı öneririm.

bjk

ilk tescilli kulup olması nedeniyle amleminin içinde türk bayrağıtek kuluptür. Taraftarı olduğum cennet mekan Albulhamid hanın kurdurduğu kulup.

ufuk uras ın chp ye verdigi ayar

Dünkü TBMM OTURUMNINDA CHP Yi Aç aç partisine benzetmiştir. Milli eğitim bakanına mantık derslerinin az olmasından dolayı chpnin bu halde olduğunu deklare etmiştir. iftiralarınızdan yoruldum artık demiştir.

darkranger

anadolu çocuğu demokrasi savunucusu dava arkadaşım.

silah

savunma aracıdır bazı silahlanma karşıtlarını anlayamadığı alettir. Unutmayın silah tehlikeli değildir. her zaman herşeyde tehlikeyi oluşturan insandır.
silahı tehlikeli hale getiren insandır.

daha da davos a gelmem

Sn. Başbakanımızın ağzından çıkan moderetörün yanlılığının neticesi olan gevur lobisini hizya getiren sözdür.

recep tayyip erdoğan ın şimon peres e verdiği ayar

Peres yediği şamarın etkisinden hala kalkamamıştır. Erdoğan eski halim olsa modaretore vururdum demştir. Ben olsam döverdim moderatörü.

başbakan ın obama ya verdiği ayar

Secilince vermiştir. Ermenileri destekleme ayakları yapma demiştir.

rolex

Datejust modeli bence en güzelidir en ucuzu 6000 liradır. Polat alemdar datejust modelini kullanmıştır.

23 nisan 2009 da baykal başbakan olsun kampanyası

eskiden enerji, maliye bakanlığı yaptığında türkiye battı allah korusun.

ahmet arvasi

Sentezin tez ile antitez arasında olduğundan ötürü ülkü kelimesinin TÜRK iSLAM ÜLKÜSÜ kullanılmasının doğru olduğunu söyleyen asrın yesevisi bilge müstesna sahsiyet ayrıca seyiddir.

euro nun 2 ytl olmasi

normal bir durum 8 sene önce dolar ve euro günümze göre çok pahalıydı.

axess

Akbank tarafından verilen bireysel kredi kartlarının tümü axess özelliklidir. Wings,fish dahildir.

axess platinum

on bin tl ve üstü limiti olan kullanıcılara Akbank tarafından verilen kredi kartıdır.
Özel müşteri hattı mevcuttur.
gold dan daha ayrıcalıklı karttır.
Çok bir faydasını göremedim havası var.

adalet ve kalkınma partisi

2007 genel seçimlerinde yüzde 47 oy alan. Baş muhalefete demokrasi dersi veren halkın partisidir. Baykal rodosun yolunu yetmişinde öğrenemediyse hiç öğrenemez.

polnet

Vatandaş hakkında bilgi girilen insan haklarına uygunluğu tartışılır. Mahkeme kararı veya savcılık dışı emniyet kayıtlarınında girilir. Emniyet genel müdürlüğü tarafından organize edilen kayıt sisemidir. Adi Suçlar açısından faydası olduğunu düşünüyorum.

ruhsatli silah

Bulundurma,taşıma,kamu görevlisi ve emekli kamu görevlisi taşıma diye 4 çesit farklı renklerdeki sivil vatandaşların sürüsüyle vergi vermesine rağmen 21tane imzayı barındıran belgedir.

Dünyada en zor ruhsat alınan ülkeleyiz.Bundan ötürü yaklaşık 1.5milyon ruhsatlı 20milyon ruhsatsız silah var bu ülkede ruhsatlı silahla suç işlenme oranı %2 dir vede silah kayırlıdır ama yasalar vatandaşı yasa dışına itiyor.