bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 71.
    roberto baggio
    ... jimmy tudeski
  2. 70.
    dün, 24 ağustos 2016 italya depreminde en çok zarar gören şehir olan amatrice ile diğer şehir norcia'ya giderek, kendisinin 50. yaşını depremzedelerle birlikte kutlamış. sebebini de; “Televizyonlar, burada olup bitenleri, gerçek durumu tam olarak aktarmıyor. işte bu nedenle, burada olup bitenin farkına varmak için şahsen geldim." olarak açıklamış.

helal olsun valla. bizim gibi 80-90'lı nesiller futbolunu hatırlıyor ama bu davranışı, yeni nesillere kendini tanıtması için bence yeterli.

http://www.goal.com/tr/ne...ral&utm_campaign=trfb
    1 ... ozankra
  3. 68.
    roberto baggio
    4 ... ataturkcu 20
  4. 67.
    Aklima 94 dünya kupasini getirdi ergenler bilmez.
    1 ... karton toplayan cocuk
  5. 66.
    roberto baggio
    1 ... jimmy tudeski
  6. 65.
    italyan futbolcu. Küçükken babam bu adamda güzel duruyor diye benim saçımı da öyle uzatmış.
    ... bahtsizliseli
  7. 64.
    Robert Baggio, 18 Şubat 1967 tarihinde italya’nın Caldogno şehrinde dünyaya gelmiştir. Eski bir profesyonel futbolcu olan Roberto Baggio, uzun yıllar Avrupa’nın önemli futbol kulüplerinde forma giymiştir. Baggio, aktif futbolculuk kariyeri boyunca sadece italya’da forma giymiştir. italya dışında herhangi bir ülkede forma giymemiş olan Baggio, futbola da yine italya’da başlamıştır.

1974 ile 1982 yılları arasında 8 yıl boyunca sırasıyla Caldogna ve Vicenza kulüplerinin altyapısında eğitim almış olan Roberto Baggio, ilk profesyonel mukavelesini de altyapısında da eğitim almış olduğu Vicenza ile yapmıştır.
    1 ... rotaszkaptan
  8. 63.
    96 da dünya kupası olduğunu, baggionun da forvet olduğunu sanan cahil ergenleri gördüğümüz başlık.
    1 -1 ... carrusel
  9. 62.
    94 avrupa ( * ) kupasında penaltı kaçırması ile meşhurdur.
    ... i wozniak
  10. 61.
    96 da dünya kupası olduğunu, baggionun da forvet olduğunu sanan cahil ergenleri gördüğümüz başlık.
    3 ... carrusel