1. 1.
  internet üzerinden oynanan ve yaklaşık yediyüz bin kullanıcısı olan menejerlik oyunu. Alt yapıdan genç oyuncular çekip onlara kadronuzda yer verebileceğiniz ve istediğiniz mevkiye göre antreman yaptıracağınız bir oyun. Her pazar lig maçları oynanır, haftaiçi çarşamba günleri de hazırlık veya kupa maçları oynanır.Maçların doksan dakika sürdüğü ama insanı sıkmadığı oyun. Menejerlik oyununu seven ve geleceğin teknik direktörü olmak isteyen gençlere önerebileceğim bir oyun. http://www.hattrick.org
  2 -1 ... atahualpa
 2. 2.
  ayrıca http://www.hattrick.org adlı internet adresine üye olup sanal bir takımı yönetebilirsiniz..ben oynuyorum korkunc zevkli bir oyun.tavsiyemdir..
  1 ... clasura
 3. 3.
  bir futbolcunun bir maçta üç gol birden atması durumu.. Hat trick'ten gelmektedir yani şapka numarası anlamındadır..Sihirbazların şapkadan tavşan çıkarmalarını temsil edermiş eskiden..Sonradan futbola uyarlanmış...
  1 ... sin...
 4. 4.
  2006 dunya kupasında rastlayamadığımız futbol olayıdır. kişiler bunu değişen futbol anlayışına bağlamaktadır. malum artık defans futbolu oynandığı söylenmektedir.
  2 ... kerrat cetveli
 5. 5.
  oyunda bu sezon olanlar hakkında biraz bilgi vereyim isterseniz;

  oyunda türkiye liglerinde 17. sezon geride kalınmış ve 18. sezon başlamak üzeredir.ayrıca bu sezon 8. lig açılmıştır dolayısıyla oynamak isteyenlerin kısa sürede yer bulabileceği duruma gelmiştir.

  dünya kupasını pazar gecesi romanya yı 3-1 yenen almanya kazanmıştır böylelikle gerçek hayatta kazanamadıkları dünya kupasını sanal alemde de olsa kazanmışlardır.

  milli takım antrenörü seçimleri de başlamıştır.2 dönem bu işi yürüten u-f-u-k görevi bırakmış yerine yeni bir antrenör geçecektir.

  ligte de wuhou üst üste 3. şampiyonluğunu kazanmıştır. kupa da süper lig ten düşen ac güçlükadro mutlu sona ulaşmıştır.bu ikisi yeni sezonda ülkemizi hattrick masters te temsil edecektir.

  kısacası bu sezon da bizi heyecanlı bir lig bekliyor.burada oynayan varsa hepinize başarılar.
  2 ... hipernova
 6. 6.
  vay be dediğim oyundur.ilk olarak 5.ligde başlamıştım.şimdi 8.lig bile açılmış.artık oynamasamda güzeldi oyundu be.
  1 ... kisil
 7. 7.
  diğer online menajerlik oyunları için

  (bkz: sokker)
  (bkz: managerzone)
  (bkz: freekick)
  (bkz: trophymanager)
  (bkz: dugout-online)
  (bkz: pmanager)
  ... 0y2n
 8. 8.
  dünyada an itibariyle 896916 kullanıcıya sahip olan ve diğerleriyle kıyaslanması bile saçma olan mucizevi oyun.ayrıca bu oyunun türk tayfası için bir de portal kurulmuştur.

  http://www.hattrickturkiye.com
  ... derberker
 9. 9.
  oyun formatının en büyük kupası olan "hattrick masters" da bu sene bir Türk takımı ilk defa ilk 16 ya girmiştir **. Türk milli takımıda bu seneki elemelerde isveç'in de bulunduğu eleme grubunda lider durumda. Türkiye yükseliyor hattrick'te. *
  ... gorunmez
 10. 10.
  yaklaşık iki hafta önce arayüzünde yaptığı ufak değişiklikle çok daha kullanışlı hale gelen oyun.
  ... gorunmez